Головна arrow_forward Новини arrow_forward

Безопераційна підтяжка обличчя Radiess

Безопераційна підтяжка обличчя Radiess
keyboard_backspaceНазад 26 червня 2017

              У світі філерів Radiesse є останнім поколінням продукту. Сьогодні препарати з наповнювачами стали незамінними інструментами для догляду за зовнішністю не тільки жінок, а й чоловіків. Адже не тільки дамам хочеться залишатися якомога довше молодими і красивими. Чоловіки теж намагаються поліпшити маленькі естетичні недоліки, які є характерними для них, наприклад, наслідки операцій на носовій перегородці, рубці від акне, «мішки» під очима. Чи складно вирішити ці проблеми? Легко! Як? За допомогою філерів.

              Існує цілий ряд речовин, які можуть бути введені в дерму для корекції зморшок, усунення провисання шкіри, збільшення об’єму губ. Безумовно, найбільш часто використовувана речовина для таких ін'єкцій - це гіалуронова кислота.

Молекули гіалуронової кислоти природнім чином виробляються глибоким шаром нашої шкіри і здійснюють функцію зволоження. Недосконалості шкіри виникають тоді, коли нашим клітинам стає складно виробляти ці молекули. Ось коли на допомогу і приходять наповнювачі.

Як згадувалося вище, Radiesse - це прорив у світі наповнювачів, виготовляється фармацевтичною компанією BemoForm Medemcal (США). Препарат має сертифікат СЄ для пластичної та реконструктивної хірургії (по суті, це безпечний продукт). Філер Radiesse на 30% складається з гідроксилапатиту кальцію і на 70% - з водного гелю.

На відміну від інших наповнювачів, Radiesse не вимагає проведення тестів на алергію, оскільки його ін'єкції на 100% є біосумісними. Філер негайно стимулює виробництво нашого власного колагену, об’єм обробленої ділянки збільшується, завдяки чому шкіра стає більш гладкою. По суті, це - безопераційна підтяжка обличчя. Якщо інвазивні втручання наганяють на Вас страх, то Radiesse якраз і є альтернативним вибором. Видимі результати від підтяжки шкіри обличчя Radiesse тривають мінімум рік. Завдяки наявності анестетика (лідокаїн), ін'єкція наповнювача абсолютно безболісна.

Причини для використання філлера Radiesse можуть бути різні, так як продукт успішно усуває багато недосконалостей. Це - багатоцільовий препарат. Зокрема, найбільш ефективним є застосування наповнювача Radiesse для омолодження і корекції:

- носо-губних складок;

- лінії щелепи;

- верхньощелепної борозни.

Ін'єкції з Radiesse не слід робити в тонку шкіру навколо очей і губ.

Омолоджуючий ефект від ін'єкцій наповнювача можна розширити і збільшити, регулярно роблячи біоревіталізацію, мезотерапію, плазмоліфтінг та інші процедури із догляду. Завдяки цьому, шкіра довше підтримується в пружному стані, довше зволожена, активно протидіє появі зморшок.

Слід знати, що деякі шкідливі поведінкові звички, такі як зловживання алкоголем, куріння, нестача фізичної активності, можуть зменшити тривалість м'якої підтяжки обличчя, що спонсується за рахунок ін'єкцій наповнювача. Здоровий спосіб життя, збалансована дієта і заняття спортом являють собою прості прийоми, які природнім чином допомагають боротися з віковими погіршенням стану шкіри.

У Луцьку пройти безопераційну підтяжку обличчя за допомогою ін'єкцій Radiesse можна в салоні краси «Косметік - центр».