Головна arrow_forward Новини arrow_forward

Біорегенерація шкіри колагеном

Біорегенерація шкіри колагеном
keyboard_backspaceНазад 22 червня 2020

  Час невблаганний, і його плин найкраще ілюструє стан нашої шкіри. Як це не сумно, але, починаючи з 25 років, колагенові волокна поступово ослаблюються. Це впливає на тонус шкіри, вона стає не такою пружною, як раніше, стоншується, виникають зморшки. Однак багато хто з нас не погоджується з подібним станом речей і звертається за допомогою до естетичної медицини. Сучасні технології готові запропонувати найширший спектр процедур, що приносять відчутні результати: свіжість і еластичність шкіри помітно відновлюється.
  Про колаген
  Колаген можна сміливо назвати головним підтримуючим волокном шкіри. У молодих людей ці волокна міцні і забезпечують постійну підтримку, проте пізніше починають втрачати свою міцність і рівень підтримки погіршується, стає нестабільним.
Як результат - опущені повіки і контур обличчя, обвисле підборіддя. Щоб протидіяти цим процесам, слід відновити нестачу колагену.
  У салоні краси «Косметик-центр» в якості антивікової і регенераційної терапії успішно використовуються ін'єкції «Лінерейз», які отримали високе визнання серед професіоналів. Препарат реконструює дерму, активно і ефективно стимулюючи синтез нового колагену. Шкіра стає набагато еластичнішою, виглядає посвіжілою і молодшою.
Колаген знайдений не тільки в шкірі, він міститься і в печінці, легенях, нирках, серці. На його частку в нашому організмі випадає близько 30% білка. Колаген вважається кращим біологічним матеріалом для реконструкції тканини.
  «Лінерейз» - це високоочищений гетеролітичний колаген першого типу, на сьогодні - єдиний біоактивний і не детоксифікований білок, що використовується для найніжніших ділянок тіла та обличчя. Дія препарату складається з двох фаз: стимулу фібробластів для виробництва нового колагену і стимулу росту нових фібробластів.
   Показання та протипоказання
Біорегенерація такого типу, перш за все, рекомендується при деформаційному типі старіння. Крім того, ін'єкції показані при:
•    післяопераційних і посттравматичних рубцях;
•    післявугревих шрамах;
•    розтяжках.
Зробити процедуру може будь-хто, але існують деякі обмеження. Протипоказаннями служать: вагітність і лактація, неопластичні процеси, склеродермія, червоний вовчак, келоїдні рубці, запальний процес в проблемній зоні, вік до 18 років.
  Як походить процедура?
Препарат у формі легкозасвоюваних молекул надходить через мікропрокол в товщу проблемних зон. При цьому пригнічується дія ферментів, які руйнують колаген.
Ін'єкційний колаген не обтяжує тканини і не затримує рідину, не провокує набряків. Сенс процедури не в зволоженні, а в вираженому ліфітінзі. Однак її можна поєднувати при необхідності з терапією гіалуроновою кислотою.
Безпосередньо перед сеансом препарат розводиться фізіологічним розчином. Клінічні дослідження говорять, що найкращі результати досягаються при введенні разової дози колагену в100 мг. Ін'єкції практично безболісні.
   Реабілітаційний період
   Період відновлення після ін'єкцій колагену короткий. Місяць не можна зону впливу піддавати інсоляції, активним водним процедурам. Не слід займатися і активними фізичними навантаженнями.
Повноцінна біорегенерація вимагає проходження курсу з чотирьох процедур, 1 раз в два тижні. До 35 років досить курсу з трьох процедур.
Перший ефект помітний відразу після сеансу. Остаточний результат досягається після повного проходження рекомендованого курсу і триває до року.
   Поєднання косметичних процедур
Біорегенерація шкіри колагеном відмінно поєднується з лазерною терапією, лужними пілінгами і ензимними масками при вугревій хворобі, плямах і рубцях після неї. При усуненні розтяжок - з пілінгами. При антивіковій терапії - з біоревіталізацією гіалуронової кислотою.
Салон краси «Косметик-центр» запрошує на консультацію до наших косметологів, щоб підібрати оптимальний курс процедур для збереження і підтримання молодості і краси Вашої шкіри.