Головна arrow_forward Новини arrow_forward

Ботокс для волосся

Ботокс для волосся
keyboard_backspaceНазад 14 січня 2019

        Протягом останнього десятка років ботулінічний токсин, більш відомий як ботокс, став невід'ємною частиною косметичної хірургії та одним з найпоширеніших методів позбавлення від зморшок. Але чи знаєте ви, що існує ще й, так званий, «ботокс для волосся»?
        Насправді він не містить в своєму складі ботулотоксину, в строгому сенсі, звичайно, така назва - ідея маркетологів. Так називається відновлювальна процедура з помітним зовнішнім ефектом. Формула цього «ботоксу» містить набір вітамінів (D, B6 і пантенол), білків та амінокислот, які допомагають зволожувати, пом'якшувати і живити волосся, особливо, якщо воно було пошкоджене фарбуванням, хлорованою водою та інсоляцією. А базова активна речовина тут - інтра- силан. При попаданні в стрижень волосини ця органічно-мінеральна молекула здатна максимально посилити здатність до проникнення в нього інших дійових компонентів.
«Ботокс для волосся» надає істотну допомогу у вирішенні проблеми алопеції, і вдаватись до нього можуть не тільки жінки, а й чоловіки. Інтра-силан, крім стрижнів, збагачує і цибулини волосся необхідними корисними компонентами, що активує в них процеси обміну речовин. Це веде до прискорення фази росту і припиняється випадання.
Дана процедура практично відразу надає волоссю здорового і доглянутого вигляду, що дуже важливо, наприклад, напередодні якої-небудь урочистої події. Важливо відзначити, що склад речовини не обтяжує локони і не призводить до ефекту склеювання. На думку експертів, такі оздоровлюючі сеанси підходить для будь-якого типу волосся, але будуть найбільш корисні для тих, хто часто використовує прасочки і фени, що послаблює та зневоднює структуру волосяного стрижня.
«Ботокс для волосся», крім іншого, легко модулюється в залежності від потреб: його можна наносити або тільки на кінчики, або по всій довжині. Також він відмінно підійде для тих, у кого тонке волосся, яке потребує більшого об’єму.
      Як це працює?
       Капілярна реконструкція проводиться за допомогою спеціального засобу, який заповнює собою кутикулярні шари, так що кожен волосок стає сильнішим і товщим.
Спочатку голову миють лужним шампунем, який видаляє забруднення і злегка сушить волосся. Потім активний препарат наноситься на на 15 - 30 хвилин (в залежності від типу використовуваного продукту) та витримується під клімазоном. Ополіскування має проводитися строго холодною водою, яка закриває капілярні волокна, «запечатуючи» продукт всередині кожного з них. Завершальний акорд - сушка, яка фіксує засіб і змушує його проникати ще глибше.
Протягом доби після процедури «ботоксу» голову мити не можна. Часто в комплекс догляду включається і використання спеціальної лікувальної сироватки. Сенс її в тому, щоб волосся краще наситилось препаратом. На останньому етапі обробки застосовують закріплюючі маски та кондиціонери.
Дана процедура в порівнянні з різними методами лікування кератином менш травматична, оскільки в складі активного препарату не міститься формальдегіду і, отже, в довгостроковій перспективі вона не дає таких від від’ємних результатів, як крихкість і непрозорість волосся. Ефект від «ботоксу» плавно сходить на протязі двох - трьох місяців. Але якщо процедуру повторювати, то її результати можуть триматися від трьох місяців і більше, так як препарат має здатність до кумуляції.
     Протипокази
     Конкретних показань до застосування «ботоксу» немає, оскільки його головна задача - поліпшення зовнішнього вигляду волосся. Однак не варто забувати, що при всій своїй загальній безневинності, є ряд протипоказань щодо процедури. це:
•    травми шкіри голови;
•    схильність до алергії;
•    вагітність і лактація;
•    порушення нервово-м'язової передачі;
•    низький імунний статус.
Не варто вдаватися до «ботоксу» під час місячних, краще дочекатися їх закінчення.
              При недотриманні вищевказаних протипоказань можливі такі неприємні наслідки як свербіж, лупа, збільшення проявів алопеції, висипні елементи на шкірі голови і обличчя.
              Процедуру «батоксу для волосся» можна зробити в нашому салоні «Косметик-центр». Довіряйте красу і здоров'я професіоналам.