Головна arrow_forward Новини arrow_forward

Чистка обличчя

Чистка обличчя
keyboard_backspaceНазад 25 листопада 2015

На сьогоднішній день найпоширенішою і найбільш затребуваною косметологічною послугою в світі є чистка обличчя. І не даремно, адже будь-які подальші процедури, спрямовані на оздоровлення шкіри, стають набагато ефективнішими після попереднього очищення. У цьому секрет популярності чисток.

Зміст процедури полягає в тому, щоб звільнити пори шкіри від бактерій, сальних пробок і ущільнених секретних виділень. Чистку можна вважати однією з найважливіших процедур при лікуванні та профілактиці акне - вугрової хвороби.

Концепція професійного чищення виходить далеко за рамки «простого» видалення забруднень: процедура допомагає жінці піклуватися про себе і зберігати шкіру у відмінному стані. Але тут криється підступ, про який не можна замовчувати. Якщо перестаратися з чистками, як це не парадоксально, можна отримати протилежний ефект. Надмірне очищення, яке видаляє природний тонкий жировий шар, що покриває шкіру, робить її чутливою і схильною до запалень. Інтенсивне чищення стимулює вироблення шкірного сала, що в свою чергу призводить до жирності покриву і появи прищів.

Домашнє очищення

Щоденна процедура очищення шкіри обличчя повинна бути м'якою та легкою. Пам'ятайте, що ваша шкіра потребує того, щоб її з любов'ю пестили і плекали. Процедуру ранкового домашнього очищення закінчують дбайливим ??сушінням та застосуванням тонізуючого засіб (в першу чергу), а потім - крему, відповідного вашій шкірі (зволожуючого, що пом'якшує, проти зморшок і т.п.).

Увечері необхідно «звільнити» обличчя від макіяжу та інших забруднень, які неминуче осідають на протязі дня. Дуже ретельно вибирайте косметичні засоби, призначені для цих цілей. Вони повинні відповідати вашому типу шкіри (суха, комбінована, жирна і т.п.). Вітається використання скрабів. Навіть простий базовий скраб один-два рази на тиждень з солі або цукру, збагачений ефірними маслами, йогуртом або медом може творити маленькі дива з вашою шкірою. (Звичайно, якщо ви не страждаєте алергією на компоненти!)

Професійне очищення

Професійні чистки застосовуються тоді, коли води і домашніх косметичних засобів недостатньо. Як часто звертатися за допомогою до косметолога - справа суб'єктивна, при якій треба враховувати потреби вашої шкіри: жирна шкіра, наприклад, частіше потребує салонних чистках, ніж нормальна і тим більше - суха.

Салонна механічне чищення складається з наступних нижчеперелічених етапів. По-перше, це - очищення із застосуванням засобів, що підходять вашому типу шкіри. Правильний вибір засобів дуже важливий, особливо при вугровій висипці. Тут необхідно віддавати перевагу продукції з кислим рН - для легкого зменшення секреції шкірного сала. По-друге, тонізування із застосуванням освіжаючих тоніків без вмісту спирту. По-третє, розрідження шкірного сала за допомогою тепла пари. (При дуже чутливій шкірі пара протипоказана, особливо при розацеа.) Наступним кроком є ??видалення комедонов вручну, яке виконується з великою обережністю і делікатністю. Далі - маска, і завершальний етап - зволожуючий крем, пом'якшувальний і захисний.

Дуже ефективна ультразвукова чистка, у якої є свої незаперечні «плюси»: бактерицидна дія, що супроводжується ефектом масажу. І механічну (200 грн) і ультразвукову (250 грн) чистки ви можете пройти в нашому салоні «Косметік центр».