Головна arrow_forward Новини arrow_forward

Епіляція діодним лазером

Епіляція діодним лазером
keyboard_backspaceНазад 25 листопада 2015

Ще у Древній Греції, Римі, Персії та Єгипті жінки намагалися знайти спосіб, який позбавив би їх від небажаного волосся і подарував би шкірі спокусливу шовковистість. У хід красуні пускали бджолиний віск, цукровий сироп та пінцети. Хоча ці древні методи і збереглися до наших днів, необхідно визнати, що вони дуже болючі та й ефект від них нетривалий.
         В середні віки, на радість і жінкам і чоловікам, з'явилися перші бритви, а трохи пізніше, в дев'ятнадцятому столітті - станки. У минулому столітті вчені задумалися над створенням приладів, які могли б руйнувати волосяний стержень. І до сьогоднішнього дня йдуть активні наукові розробки в напрямку, мета якого - безболісне видалення волосся в довгостроковій перспективі.
         Словом, способів епіляції безліч, а відмінності полягають головним чином у ступені загального впливу на організм пацієнта та ефективності. Сучасні прогресивні методи, такі як лазерна епіляція, характеризуються досить високими показниками ефективності. Але необхідно звернути увагу на те, що цей показник багато в чому залежить від індивідуальних даних пацієнта — загального стану здоров'я, статі, кольору волосся та шкіри.
         Фахівцями салону «Косметик-центр» з успіхом використовується лазерна епіляція діодним лазером. Серед переваг методу — швидкість, комфорт, нетривалий вплив на шкіру. Процедура безпечна і безболісна, після неї волосинка не вростає, і відповідно немає ризику виникнення запального процесу.
         «Косметик-центр» оснащений діодним сапфіровим лазером нового покоління LumenisLightSheer американського виробництва. Довжина хвиль лазера має показник, який відповідає рівню абсорбції меланіном, який міститься в волосяний цибулині. Світлова енергія, поглинена пігментом, перетворюється на теплову енергію, а при температурі 60С відбувається коагуляція волосяних фолікулів. Висока потужність діода дає можливість лазерній енергії проникнути і зруйнувати фолікули, які залягають глибоко в шкірі.
         Щодо порядку проведення процедури, то справа йде таким чином: безпосередньо перед лазерною епіляцією ділянку шкіри ретельно виголюють. Побутовий епілятор і віск застосовувати забороняється, оскільки при цьому ушкоджуються волосяні цибулини! Важливо пам'ятати, що за два тижні до процедури не можна приймати сонячні ванни. Тривалість лазерної епіляції від 10 до 40 хвилин.
         Діодний лазер знищує тільки ті цибулинки, які перебувають у фазі активного росту, і для остаточного видалення волосся необхідний курс з 5-7 процедур з інтервалом в 6-8 тижнів.
         Після проведення процедури лазерної епіляції не рекомендується перебувати на сонці хоч би 7 днів. Далі протягом 14 днів, перед тим як вийти на вулицю, нанесіть на шкіру сонцезахисний крем. Цей захід безпеки пов'язаний з виникненням підвищеної шкірної чутливості до ультрафіолетового опромінення.
         Практично ніяких побічних ефектів після лазерної епіляції не відзначається. Можливо легке почервоніння шкіри, яке проходить самостійно. При недотриманні перерахованих вище рекомендацій щодо перебування на сонці виникає гіперпігментація.
         Протипоказання для лазерної епіляції:
         - гострі та хронічні шкірні захворювання;
         - гостра форма герпесу;
         - інфекційні хвороби;
         - цукровий діабет;
         - вагітність і лактація;
         - пухлини,
         Запрошуємо вас на лазерну епіляцію діодним лазером в салон «Косметик-центр». За допомогою сучасного обладнання ви безпечно і ефективно позбудетеся від небажаного оволосіння.