Головна arrow_forward Новини arrow_forward

Інтимна депіляція

Інтимна депіляція
keyboard_backspaceНазад 12 листопада 2018

        У різні епохи і в різних країнах поняття про жіночу красу та її стандарти разюче відрізнялися. Це стосувалося і наявності волосся на тілі. Наприклад, королева Вікторія навіть спеціальним указом забороняла яку б то не було депіляцію. Однак в Греції, Стародавньому Римі та на Сході більше віталася гладка шкіра. Правда, в ті часи вибір засобів не був особливо широким: скребок, ніж, цукор і нитка.
Сьогодні способів видалення небажаної рослинності, в тому числі і з інтимних місць, - маса, а єдина складність, з якою доводиться стикатися, - який з них краще?
        Статтю ми присвятимо саме інтимній депіляції. Це метод видалення волосся з області бікіні (пах, внутрішня поверхня стегон, лобок). Максимально відповідний тип інтимної депіляції, повинен бути обраний на основі характеристик Вашої шкіри і волосся. У цьому сенсі Вам може допомогти кваліфікованою порадою косметолог салону краси «Косметик-центр».
Важливо уточнити, що така депіляція усуває видиму частину волосини, не впливаючи на її «життєздатність», (на відміну від епіляції). Вона не втручається в волосяну цибулину, яка залишається в товщі шкір.

        Інтимна депіляція є поширеною практикою не тільки серед жінок, а й серед чоловіків. Її можна зробити і в домашніх умовах, що здається на перший погляд зручним і економічним. Але саме професійні процедури в сертифікованих салонах дають шанс на ефективну і безпечну депіляцію складних ділянок.
Побутує помилкова думка, згідно якої волосся в інтимних місцях сприймається як щось «зайве». Але в природі немає нічого «зайвого», і з такої точки зору його розглядати не можна. Волосся захищає шкіру інтимної зони від зовнішніх впливів (тертя від нижньої білизни, тривалих сексуальних відносин). Воно створює бар'єр, який уловлює патогенні мікроорганізми, що можуть отримати безперешкодний доступ до геніталій.
        Повна відсутність лобкового волосся в безпосередній близькості від інтимних частин погіршує місцеву бактеріальну флору і збільшує ризик розвитку інфекцій. Крім того, волосся має терморегуляторну функцію.
        Протипоказання
        Слід уникати інтимної депіляції, якщо шкіра дуже чутлива, делікатна й тонка. Наступним протипоказанням є схильність до вростання волосся, оскільки це може призвести до шкірних інфекційних процесів. У зв'язку з цим слід зазначити, що врослі волоски не слід викорінювати при ручному стисненні: ця механічна дія травмує шкірну ділянку, що веде до невеликих рубців і запалення волосяної цибулини.
         Видалення волосся з інтимної зони повинно проводитися тільки після попередньої консультації з лікарем у випадках: екземи, варикозного розширення вен, вагітності, гемофілії, імунодефіциту, кандидозу, хвороби Рейно і цукрового діабету.
         Ризики і профілактика ускладнень
          Область статевих органів є досить чутливою. У зв'язку з цим їй необхідні додаткові запобіжні заходи в плані підготовки до процедури. Крім того, інтимна депіляція пов'язана з певними ризиками.
З чим же можуть бути пов'язані проблеми бікіні-депіляції? Анатомічно в інтимних областях волосся розподілені на шкірі по різних напрямках, що призводить до необхідності повторних втручань для їх ефективного видалення. Це піддає пацієнта ризику саден, порізів, опіків і висипу.
Можливість отримання травми під час інтимної депіляції залежить від ряду факторів:
•    частоти втручання;
•    уваги, що приділяється початковій підготовці та плавності рухів;
•    типу використовуваного інструменту і методу.
Відзначимо, що ризик виникнення фолікуліту, дрібних абсцесів і алергічних шкірних реакцій від процедур у жінок вище, ніж у чоловіків.
        Незначні симптоми подразнення шкірного покриву (свербіж, дискмфорт, почервоніння) безпосередньо після процедури є нормальними і повинні швидко зникнути. Однак якщо через 36 годин шкіра як і раніше залишається червоною, теплою і опухлою, рекомендується звернутися до лікаря «Косметик-центру». З цієї причини в кінці процедури слід застосовувати зволожуючі креми або гелі з заспокійливою дією, наприклад, з маслом солодкого мигдалю, алое вера, календули, ромашки, цинком і діоксидом титану.
       Відразу після інтимної депіляції слід уникати мила не менше 12 годин і продуктів на спиртовій основі, наприклад, дезодорантів. Рекомендується носити бавовняну білизну, щоб шкіра могла дихати, і відмовитися від занадто жорсткою і незручною одягу.