Головна arrow_forward Новини arrow_forward

Ін'єкції ліполітиків

Ін'єкції ліполітиків
keyboard_backspaceНазад 02 квітня 2020

               Останнім часом серед тих, хто стежить за своєю зовнішністю, стали особливо затребуваними ін'єкції ліполітиків. Що ж це таке? Ліполітик - це препарат, який використовується для косметичної корекції проблемної області (живіт, стегна, обличчя, шия). Його вводять підшкірно, він не тільки «розчиняє» непотрібний жи р, але й покращує естетику шкіри.
              Механізм дії
              Діючі речовини ліполітичних препаратів - форми фосфатидилхоліна, який виробляється в печінці та забезпечує нормальний жировий обмін. Якщо цього ферменту в організмі синтезується недостатньо, то швидкість обміну речовин знижується. Тут нам на допомогу і приходять ліполітики, підвищуючи рівні фосфатидилхоліну. Плюс дезоксихолат натрію - речовина, що розчиняє оболонку ліпідної клітини.
При введенні препарату в зону корекції жирові клітини в цій області руйнуються і виводяться макрофагами.
              Спочатку ліполітики використовувалися для усунення холестеринових бляшок. Однак вченими було відмічено, що в місці введення відзначається жироспалюючий ефект. Після цього препарати модернізувалися і стали успішно застосовуватися в салонах краси.
              «Плюси» ліполітиків
              Ліполітики мають ряд переваг у вигляді поліпшення кровопостачання органів і тканин; можливості корекції невеликих зон (наприклад, другого підборіддя); мінімального реабілітаційного періоду.
Сеанси допомагають при проблемі целюліту, за допомогою ін'єкцій можна окреслити лінію талії, прибрати боки.
              Обов'язково слід мати на увазі той факт, що ліполітичні ін'єкції діють тільки локально, вони не призначені для загальної втрати ваги.
              Показаннями до процедури є: наявність другого підборіддя, накопичення жиру на руках і плечах, відвислі щоки, зайвий жир на долонях.
              Протипоказаннями до ін'єкцій є :
•    лактація і вагітність;
•    наявніть пухлин;
•    захворювання нирок і печінки;
•    ендокринні та аутоімунні захворювання ;
•    порушення згортання крові.
Процедура дозволяє провести корекцію практично будь-якої проблемної області. Для обличчя оптимально провести 3-4 сеанси. Як результат - підтягнутий контур, зменшена носогубних складка. Після ін'єкцій в живіт звужується талія, силует стає стрункішим. Однак це не означає, що ін'єкція ліполітика вирішує проблему переїдання. Після процедур слід дотримуватися здорового способу життя, щоб не звести нанівець весь ефект.
При наявності жирових «подушок» на ногах, ін'єкції вводяться з усіх боків, комплексно. Процедура вирівнює стегна з внутрішньої та зовнішньої сторони (прибирає «галіфе»).
У зону декольте і шию ін'єкції роблять рідко, так як тут накопичується мало жирових відкладень.
Проведення процедури
Спеціальної підготовки не потрібно. Перед ін'єкціями оцінюється загальне здоров'я, вимірюється обсяг проблемної зони, щоб згодом можна було оцінити ефективність процедур. У салоні краси "Косметік-центр" косметолог після консультації індивідуально підбирає препарат і вводить тонкою голкою підшкірно в необхідну область. Від специфіки дії конкретного ліполітика залежить і глибина його введення.
Результати помітні після повного курсу. Кількість ін'єкцій варіює від 3 до 7 з тижневими перервами.
Не слід плутати ін'єкції ліполітиків з мезотерапією ліполітиками. Це різні процедури. При мезотерапії голка вводитися на глибину до 5 мм , вона досягає жирового прошарку, але не занурюється в нього, тому вплив поверхневий. При процедурі ліполізу голку вводять до 3 см. Препарати можуть використовуватися одні й ті ж. Ключовим фактором тут є глибина введення.
Реабілітаційний період
Після процедури слід бути готовими до того, що залишаються невеликі синці, місцеве підвищення температури. Через 3-4 дні це пройде. Заборонено приймати сонячні ванни, відвідувати солярій, лазню та сауну. Також слід відмовитися від алкоголю, щоб не сповільнювати виведення продуктів розпаду ліпідних клітин. Щоб підвищити ефект, можна поєднувати процедуру ліполізу з пресотерапією.