Головна arrow_forward Новини arrow_forward

IPL+RF епіляція без болю і назавжди

IPL+RF епіляція без болю і назавжди
keyboard_backspaceНазад 25 листопада 2015

IPL+RFепіляція, ще іншими словами називається фотоепіляцією, а в італійському апараті EpilOne, який застосовують у Косметік-центрі, вона ще й поєднана з радіохвилями, що підсилюють ефективність процедури. Гладенька шкіра на руках, ногах, делікатній ділянці під пахвами і в зоні бікіні – назавжди! Більше ніякого бриття, воску і врослого волосся…. Лише краса, комфорт і впевненість в собі! Фотоепіляція - це найбільш безпечний і ефективний спосіб видалення зайвого і небажаного волосся.

В чому різниця між фотоепіляцією на приладі IplOne  і лазерною епіляцією? Лазерна епіляція, по суті, є різновидом фотоепіляції, оскільки лазер – це когерентне світло довжиною хвилі вузького діапазону, а фотоепіляція використовує некогерентне світло більш широкого діапазону. Лазерна епіляція ефективна лише для чорного волосся і лише на  окремих ділянках тіла.

Фотоепіляція на апараті EpilOne від італійської фірми Exterica безприцендентна по своїй дії на волосся практично всіх кольорів, будь-якої структури, на будь-якому типі шкіри і на будь-якій ділянці тіла.

Яким чином фотоепіляція на апараті EpilOne знищує волосся?

На оброблювану ділянку тіла накладається спеціальний аплікатор, який випромінює короткі спалахи світла. Унікальна система апарату EpilOne фільтрує світловий потік таким чином, що світлові потоки лише потрібної довжини проникають в шкіру. Тактильний монітор дозволяє підібрати необхідну саме для даного типу волосся і шкіри комбінацію потужності і частоти спалахів. Світлова енергія вибірково діє на пігмент, що міститься у волоссі ( меланін), який поглинає світло і перетворює його в тепло. Теплова дія з одного боку руйнує волосяний фолікул за рахунок термолізу, а іншого боку викликає коагуляцію судин, які живлять волосяний фолікул. Це призводить до його поступової атрофії і зупинці росту волосся.

Чи болюча процедура фотоепіляції?

Апарат EpilOne дає можливість бережно і безболісно проводити фотоепіляції, що є однією з його безперечних переваг. IPL–джерело генерує світло високої інтенсивності і навіть декількох мілісекунд досить для нагріву волосяного фолікула. А велика площа світлової плями дозволяє проводити епіляцію великих ділянок тіла з мінімальною кількістю спалахів за короткий проміжок часу.

Скільки потрібно зробити процедур фотоепіляції?

Для повного видалення волосся потрібно 6 процедур з інтервалом в один місяць. У волосся спотерігаються періоди спокою і росту. Волосяні фолікули руйнються теплом лише у фазі росту, і лише в них знаходиться волосяна цибулина. Оскільки фаза росту у кожної волосини своя, необхідно повторювати процедуру кілька разів.