Головна arrow_forward Новини arrow_forward

Живильне кератинування волосся

Живильне кератинування волосся
keyboard_backspaceНазад 25 листопада 2015

Якими б не були останні віяння з боку олімпів Гламура, безперечним залишається один факт - доглянуте волосся в моді завжди. Не важливо - любителька ви довгих кіс а- ля леді Годива, чи віддаєте перевагу лаконічній стрижці морського піхотинця, важливо інше - ваше волосся повинне бути здоровим.

Але що робити, якщо це не так? І хто винен? Звинувачувати можна себе, матінку природу, виробників агресивних шампунів і неякісних фарб, стрес і т. п. Коли з винуватими розібралися, пора б зробити крок до подолання проблеми. І найбільш вірним рухом у правильному напрямку стане візит до фахівця по догляду за волоссям у Косметик Центр.

Тільки на очній консультації спеціаліст зможе дати вам слушну пораду і підібрати оптимальну процедуру з урахуванням стану вашого волосся. Зараз великою популярністю користується такий метод оздоровлення як кератинування. Суть методу полягає в обробці волосся спеціальним кератиновмісним препаратом. Білок - кератин входить до складу структури волосини та чинить на нього захисну дію. Майже півроку після кератинування волосся буде залишатися блискучими, не ламатися, не заплутуватися, легко розчісуватися.

Важливими «плюсами» процедури є те, що ефект очевидний, навіть якщо ваше волосся сильно пошкоджене. Кератинування не чинить негативного впливу на волосся. Відразу ж після процедури можна робити укладку будь-якої складності. Крім того, більше немає необхідності у використанні бальзамів та масок після миття голови.

Але в цілій бочці «кератинового» меду, є пара ложок дьогтю, про які не можна замовчувати. По-перше, вам доведеться відмовитися від використання фар, що містять аміак. По-друге, фарбувати волосся дозволяється лише через два тижні після проведення процедури. По-третє, скажіть: «Ні!» - сауні. Гаряче та вологе повітря зараз не для вас.

Кератинування - чудова оздоровча процедура для будь-якого типу волосся: жирного, сухого, ламкого, забарвленого. І якщо у бік своєї зачіски ви давно не чули компліментів, можливо, є сенс задуматися про цю процедуру.

У Косметик Центрі процедуру кератинування волосся проводять на італійській косметиці люкс класу Davines. Процедура має назву «живильне каратинування волосся», оскільки до складу компонентів входить не тільки кератин, який загладжує дефекти в структурі волосини, але і безліч інших компонентів, які живлять, зволожують, насичують волосся, іншими словами, оживлюють його зсередини. До таких компонентів належать вітаміни: вітамін Е - хороший антиоксидант, утримує вологу, надає еластичності, вітамін А - наповнює волосся силою та блиском, вітамін F (лінолева кислота), який підтримує цілісність ліпідної плівки волосини, запобігаючи її сухості, вітамін Н (біотин) - стимулює утворення колагенових волокон, сприяє росту волосся . У косметиці для волосся Davines також міститься пантенол, який сприяє утриманню вологи, полегшує розчісування, колаген, який заповнює собою порожнечу в ушкодженому волоссі, насичує його, зволожує .

Також значно сприяє відновленню пошкодженого волосся наявність у складі косметики екстрактів різних рослинних олій (кокосової, пальмової, абрикосової та ін.) - які мають різні властивості, завдяки чому утворюють на шкірі захисну плівку, живлять, зволожують і відновлюють структуру волосся.