Головна arrow_forward Новини arrow_forward

Корекція брів. Весняні тенденції - 2019

Корекція брів. Весняні тенденції - 2019
keyboard_backspaceНазад 21 березня 2019

            Ще зовсім недавно дівчата, що стежать за модою, виділялися з натовпу чітко окресленими, геометрично правильними бровами, але будь-яка модна тенденція - непостійна. І вже сегодні такі брови - вчорашній день. Також абсолютний антитренд - брови-ниточки а-ля кінодіва 20-х років минулого століття. Візажисти і дизайнери співають дифірамби природності. А весняні покази мод не обходяться без екстравагантного і навіть ексцентричного макіяжу. Якщо ви бажаєте йти в ногу з останніми новинками, слід придивитися до запропонованих варіантів, звичайно, не на шкоду власній індивідуальності.
              Найактуальніші тенденції цієї весни гарні тим, що не пред'являють якихось жорстких правил щодо форми брів. Її міняти зовсім не обов'язково. Досить відкоригувати тон і використовувати відповідний макіяж.
У нинішньому сезоні головний наголос - на деяку недбалість. В ідеалі брови повинні бути широкими і густими. Це не означає, що вони повинні нагадувати нам колишнього радянського генсека. Основне завдання полягає в збереженні густоти і природної форми. Якщо цього не вистачає, на допомогу може прийти татуаж. На широкій основі брів тату-штрихи виглядають стильно і оригінально.
Цікаве рішення може надати мікроблейдинг. Ця унікальна техніка дає можливість промальовувати деякі відсутні волоски, що створює максимально природний образ. Для мікроблейдінга використовуються спеціалізовані машинки з лезами, які значно тонше звичайних. Мікроблейдінг допомагає зробити брови будь-яких форм. Майте на увазі, що при дійсно якісному татуажі з боку складно зрозуміти - натуральні це брови чи штучні.
              У цьому сезоні брови повинні бути гідним обрамленням для очей, підкреслювати їх красу, робити виразним погляд. Важливо уникати різких ліній і зламів. Трендовою вважається асиметрія. Спеціально створювати її не слід, але якщо вже природа наділила вас асиметричними бровами - радійте, а не турбуйтеся.
Також в моді - «пляжні» брови, які здаються вигорілими на сонці. Вони легко підфарбовуються таким чином, щоб створити візуально більший об’єм.
          У переліку новинок сезону - прямі брови, які спрямовані знизу вгору - азіатські, «хлоп'ячі». Така брова завжди вважалася ідеальною на Сході. Щоб домогтися азіатських брів, майстер в салоні краси, приступаючи до фарбування, починає з нижньої лінії росту волосків. Її слід робити прямою і плавною, випрямляючм вигин. «Золоте» правило в цьому випадку - менше уваги верхній лінії, більше - нижній. Кінчик брови не повинен бути тонким. При макіяжі очей з такими бровами хайлайтеру не місце.
         Наступна новинка - дуже світлі брови. Вони можуть підійти для тих, хто вибирає авангардний підхід і наважується на неординарні образи в повсякденності. Відзначимо важливий модний нюанс - вибілені брови призначені не для блондинок, а для дівчат з темним волоссям і смаглявою шкірою. Візажист салону краси допоможе визначитися з найбільш виграшним відтінком або застосувати ефект вкритих інієм брів. Вії також можна освітлити.
              Перш, ніж зважиться на такий експеримент із зовнішністю, щоб уникнути розчарування, спробуйте замаскувати брови в домашніх умовах за допомогою світлої пудри і щільного тонального крему.
              Догляд за бровами - завдання цілком посильне для самостійного виконання. Однак щоб позбутися невеликих недоліків або виправити диспропорцію, краще вдатися до послуг професіоналів салону краси «Косметик центр».
Звертаючись до майстра по корекції брів, слід давати собі звіт в тому, що природна форма брів в більшості випадків найбільш гармонійна для вас. але межі досконалості немає, і іноді зовсім незначне втручання здатне зробити вас привабливішою.
Наш з пеціаліст візьме до уваги ваші побажання і спільно з вами змоделює брови, індивідуально підібравши метод корекції. Після роботи професіонала, вам лише залишиться підтримувати результат. А це не так вже й складно.