Головна arrow_forward Новини arrow_forward

Краса губ

Краса губ
keyboard_backspaceНазад 03 квітня 2017

Наші губи і область навколо очей є найбільш уразливими ділянками по відношенню до вікових змін. Губи знаходяться в постійному русі, адже без їхньої участі неможливе жування, мова, посмішки, поцілунки. Тонкий шар шкіри, що покриває губи підлягає активним та агресивним атмосферним впливам: вітру, температурним змінам, УФ-променям. І тому, якщо не «балувати» губи спеціальним доглядом, себе не змусять довго чекати дефекти, які з часом реально можуть нашкодити красі.

Дефекти губ пов'язані, як правило, з двома аспектами - генетичними характеристиками і природним процесом старіння. У першому випадку дефекти мають вроджений характер. Старіння губної слизової визначається не тільки втратою вологи і жиру, але і нижньощелепною резорбцією кісток та зубних альвеол.

Щоб грамотно піклуватися про свої губи, необхідно вибрати відповідний косметичний продукт. Найпопулярнішим засобом для відновлення контуру губ є антивікові сироватки. Губи через частий рух, як правило, покриваються мережею множинних маленьких зморшок, які «працюють» у всіх напрямках. З віком, гармонія губного контуру підривається більш глибокими зморшками. На додаток до зморшок, інша неприємність, яка шкодить нашій красі - це зневоднення носогубної області.

Атмосферні агенти, агресивні миючі засоби та декоративна косметика, занадто часті чистки обличчя насправді можуть змінити контур губ. Щоб подолати цю проблему, слід вдаватися до продуктів, збагачених зволожувачами, поживними речовинами, антиоксидантами і захисними факторами, не зловживати косметичними процедурами.

Якщо говорити про продукти для макіяжу, то не можна не згадати про креми, які спрямовані на профілактику та лікування мікротріщин. Як правило, в формулу таких кремів обов'язково включена гіалуронова кислота, а також масло какао або масло ши і інші складові, що стимулюють активність фібробластів.

Наявність зморшок по периметру губ ускладнює естетику нанесення макіяжу (губної помади). На допомогу жінкам в цьому випадку можуть прийти спеціальні препарати, що містять силікони. Ці речовини здатні зробити периметр губ гладким, щоб полегшити техніку макіяжу.

Для більш радикального впливу на зморшки навколо губ і млявий тон шкіри є сенс вдатися до ін'єкційних методик зі спеціальними наповнювачами. Гіалуронова кислота, наприклад, відмінно підходить для заповнення невеликих дефектів, характерних для старіння шкіри, роблячи губи візуально більш пухкими. Біотехнический синтез гіалуронової кислоти, що має різні молекулярні маси, без перебільшення можна назвати проривом в еволюції наповнювачів для губ, оскільки, зазвичай, на кислоту не буває алергії і естетичне лікування з її допомогою є безпечним і ефективним. Тривалість впливу кислоти на контур губ становить більше двох місяців.

              Важливо не плутати губні наповнювачі з ботулінічним токсином. Останній викликає частковий параліч мімічної мускулатури і як наслідок - релаксацію оброблених тканин. Як правило, це дає відмінні результати, наприклад, для згладжування дрібних зморшок.

Альтернативою гіалуроновій кислоті є колаген і полімолочна кислота, вони однаково добре формують губний контур. Для закріплення результату ін'єкцій є сенс застосовувати орально добавки антиоксидантів: вітамін С, Е, настоянку ехінацеї, ресвератрол. Також для того, щоб «ущільнити» губи, можна робити спеціальні вправи і масаж для губних м'язів.

Форма, розмір і колір губ - унікальні характеристики особи. Існують певні канони краси і естетично важливо, щоб пропорції губ гармоніювали з іншими рисами обличчя. Висота верхньої губи, як правило, повинна становити 6-7 мм в середині. Нижня губа товща верхньої і має середню висоту близько 10 мм. При зверненні в косметичний центр з метою збільшення об’єму губ, необхідно розуміти, що фахівець-косметолог покликаний дотримуватися правильні пропорції і не слідувати бездумно за   бажанням клієнта, так як це може призвести до зворотнього ефекту.

Якщо у Вас виникли питання щодо естетики губ, фахівці салону краси «Косметік - центр» нададуть Вам професійну допомогу та консультації. Запис на прийом за телефонами, зазначеними на сайті.