Головна arrow_forward Новини arrow_forward

Кріомасаж

Кріомасаж
keyboard_backspaceНазад 27 лютого 2020

             Майже усім красуням відомий бабусин рецепт свіжого обличчя - протирання шкіри вранці кубиками льоду. Щоб досягти такого ж результату, але більш тривалого, в сучасних салонах краси застосовують кріомасаж. Це один з методів кріотерапії, сенс якого полягає у впливі рідкого азоту на ділянку шкіри. Він може бути використаний як самостійно, так і в підготовчих програмах, щоб підсилити ефект від процедури (мезотерапія, маски, плазмотерапія), підходить для пацієнтів будь-якого віку. Безперечними «плюсами» кріомасажу вважаються його безболісність і універсальність.
              Показання
              Кріомасаж обличчя корисний при акне, він здатний «підсушити» і усунути висипні елементи. Помітно його позитивний вплив на структуру шкіри та її колір, зменшується в'ялість, розгладжуються дрібні зморшки, усуваються набряки і скорочуються пори. Рекомендується кріомасаж обличчя при куперозі, демодекозі та розацеа.
              Процедуру слід проводити 2-3 рази в тиждень. Щоб підтримувати тонус шкіри досить зробити три кріотерапевтичних курси на рік. У разі необхідності косметолог після консультації визначить оптимальну кількість процедур.
Крім кріомассажу обличяя затребуваною є і процедура кріомассажу волосистої частини голови. Це позитивно впливає на ріст волосся і може застосовуватися для профілактики облисіння, надання протизапального ефекту.
Процедура посилює кровопостачання волосяних цибулин і їх живлення, в результаті стимулюється перехід волосяних фолікулів з фази спокою в фазу активного росту. Також кріомасаж волосся регулює роботу сальних залоз. В цьому випадку показаннями є:
•    себорея;
•    лупа;
•    свербіж;
•    андрогенна алопеція.             
     Як проходить процедура?
     Спеціаліст салону, керуючись певною методикою, діє на шкіру кріоаплікатором - дерев'яною паличкою із закріпленим на ній ватним тампоном. Перед цим шкіру очищають і обробляють антисептиком. Сеанс триває близько 10 - 15 хвилин. Низька температура викликає спочатку спазм, а потім стійке розширення судин. (За рахунок цього прискорюються обмінні процеси.) Може відчуватися невелике поколювання.
До числа протипоказань кріомасажу відноситься:
•    чутлива шкіра;
•    герпес;
•    мігрень;
•    туберкульоз;
•    гіпертонія і серцево-судинна недостатність.
       Безпека процедури
       Кріомасаж вважається безпечною процедурою, однак важливо переконатися, що для нього немає протипоказань. Щоб уникнути негативних реакцій, потрібна максимальна обережність, щоб азот не потрапив на чутливу шкіру навколо очей і губи. Виходити на вулицю слід не раніше, ніж через півгодини. Якщо шкіра після процедури почервоніла, не варто панікувати, це - нормальна реакція і пройде через 24 години.
        Курс процедур бажано здійснювати восени або взимку, тому що після впливу азоту шкіра стає дуже чутливою до ультафіолетового випромінювання. Якщо виникне така необхідність - носіть головний убір з широкими полями, щоб сховати обличчя в тінь. Від тональних кремів доведеться відмовитися на тиждень. Дозволено користуватися тільки зволожуючим кремом з фактором захисту (SPF) не нижче 20.
Слід бути готовим до того, що після кріомасажу з’явиться невелике лущення шкіри , яке самостійно проходить через 3-4 дні.
         Пройти сеанс кріомасажу Ви можете, звернувшись до фахівців салону краси «Косметік центр», які володіють сучасними методиками кріотерапії, мають великий досвід та високу кваліфікацію.