Головна arrow_forward Новини arrow_forward

Лаки для нігтів

Лаки для нігтів
keyboard_backspaceНазад 24 липня 2017

Жіночі руки здатні розповісти багато про що. І мова не йде про фізичну досконалість. Погодьтеся, не кожна жінка може похвалитися довгими пальцями і мигдалевидними нігтями, але зробити свої руки доглянутими може будь-яка. Тоді на допомогу приходять манікюр і, звичайно ж, лаки. Гарне покриття нігтьової пластинки стає ніби завершальній нотою якісного манікюру.

Незважаючи на те, що доглянуті жіночі руки з блискучим лаком - естетично приємне видовище, не слід забувати, що надмірне і часте застосування емалей (а також їх видалення розчинниками) може викликати серйозні проблеми зі здоров'ям.

Зловживання лаком послаблює нігтьову платину, викликає появу плям, смуг. Наприклад, жовті плями на нігтях (ксантонихіі) - результат застосування агресивних емалей низької якості.

Лак для нігтів - це must have будь-косметички, тому варто познайомитися з ним ближче. Що ж собою являє лак? Це синтетичний полімер, що містить суміш неорганічних пігментів та інших функціональних інгредієнтів, від концентрації яких залежить більш-менш насичений відтінок. Є і спеціальні лаки, покликані замаскувати або виправити недоліки нігтьової пластини.

Яким же повинен бути ідеальний лак для нігтів?

Якісний лак повинен:

- зміцнювати нігті, захищаючи від механічних мікротравм, термічних і УФ-випромінювань;

- легко наноситися;

- містити кольорові пігменти, що додають продукту однорідність і яскравість;

- швидко висихати;

- бути безпечним, щоб не викликати проблем крихкості нігтів або зміни кольору.

Блискучі «класичні» лаки, як правило, містять в своїй основі нітроцелюлозу, розчинену в бутилацетаті (або етилацетаті). Крім того, до їх складу входять: смоли, пластифікатори, згущувачі та ультрафіолетові стабілізатори. Деякі лаки можуть бути поліпшені за допомогою активних інгредієнтів - натуральних пом'якшуючих, зволожуючих або поживних екстрактів. Наприклад, емаль може бути збагачена маслом жожоба, гідролізованим білком пшениці, гліцерином або ланоліном.

Вітрини косметичних відділів, прикрашені флакончиками з лаками, випускають потужний заряд барв і неминуче привертають увагу прекрасної статі. Природно, що та чи інша «трендова» емаль впроваджується відповідно до потреб ринку і модних впливів. Однак незмінно затребуваною є, наприклад, проста прозора емаль. Вона позбавлена пігментів і при нанесенні надає нігтям здоровий блиск.

Дуже схожий на прозору емаль і акриловий гель. Його широко використовують в салонах краси для підтримки кольору кольорового лаку. Він наноситься поверх кольорової емалі, захищаючи від подряпин і незначних мікротравм.

Домінують на сучасному ринку целюлозовмістні лаки. Крім целюлози вони містять у своїй композиції такі інгредієнти як бентоніт, диметикон і акрилати.

У явній меншості - водорозчинні емалі, яким в майбутньому, можливо, ще належить завоювати прихильність жінок. Ці лаки вільні від парабенів і демонструють чудову адгезію до нігтьової пластинки.

Сьогодні косметична промисловість серйозно замислюється про перехід на інноваційні формули лаків, набагато безпечніші, ніж ті, якими користувалася наші мами та бабусі. А покупцям, які піклуються про красу і здоров'я, є сенс витратити хвилинку на ознайомлення із складом лаку та відмовитися від небезпечних емалей, що містять толуол, формальдегід, дибутилфалат. А «ворога» треба знати «в обличчя».

Толуол - небезпечний ароматичний розчинник, який часто використовувався при виготовленні недорогих емалей, викликає роздратування шкіри. Формальдегід - всмоктується через шкіру, може стати причиною нападу бронхіальної астми та контактного дерматиту. Від дибутилфталату багато виробників (але не всі) відмовилися ще у 2006 році, оскільки застосування речовини викликало тестикулярні проблеми у лабораторних тварин.

У салоні краси «Косметік-центр» ви можете розраховувати на професійний догляд за шкірою рук і нігтями, а також побалувати себе розкішним манікюром з високоякісними емалями відомих торгових марок «Orly», «Süda», «Shellac». «Косметік-центр» поки що єдиний в Луцьку салон, який працює також і з новітніми крем-гелями «Victoria Vynn» оригінального виробництва США, що взагалі не містять метакрилової кислоти, формальдегіду, толуолу та ацетону, вони абсолютно безпечні, як для майстра так і для клієнта, і є першими в світі крем-гелями.

 Ціна манікюру на сьогодні - 100 грн, педикюру - 180 грн. Нарощування нігтів гелем (т. М. «Gelish») - 250 грн.