Головна arrow_forward Новини arrow_forward

Манікюр. Осінь 2014

Манікюр. Осінь 2014
keyboard_backspaceНазад 25 листопада 2015

Досконалий образ доглянутої жінки неможливо уявити без манікюру. Цим-то і пояснюється така пильна увага до дамських ручок. Варіацій на «манікюрну» тему нечувана безліч - від скромних до екстравагантних. З повною відповідальністю можна заявити, що завдяки старанням професіоналів, жіночі нігтики на сьогодні зведені у статус об'єкта мистецтва. І це не перебільшення. Але які б фантасмагоричні ідеї не народжувалися в геніальних дизайнерських головах, мода на нейтральний манікюр - вічна. Скромна пастель восени 2014 серйозно потіснила лаки яскравої кольорової палітри. І швидше за все, ця тенденція закріпить свої позиції в наступаючому сезоні. Головна перевага нейтрального манікюру - він завжди доречний. Бежеві, кремові й рожеві відтінки на нігтях виглядають жіночно і ненав'язливо, поєднуючись з одягом, практично, будь-якого кольору і стилю.
         Друге місце цієї осені справедливо віддане голлівудській класиці - червоному лаку. Чуттєво, агресивно, експресивно. Якщо вам комфортно із таким манікюром, слід звернути увагу на глибину і насиченість кольору. Актуальними в цьому сезоні вважаються покриття винного і багряного відтінків.
         Наступний трендовий відтінок - сірий, у будь-яких його варіантах, від грифельного до мишачого. Лаки цієї гами найбільш вдало поєднуються в монохромних образах.
         Звертаємо вашу увагу і не модне «де жа вю» - місячний манікюр. В 30-е роки минулого століття модниці залишали не покритій нігтьову лунку. Це в тренді і зараз, причому можна не обмежувати себе одним кольором. А можливості колірних комбінацій воістину невичерпні! Виглядає подібний манікюр оригінально і свіжо.
         Слід зазначити, що цієї осені на світових подіумах, пройшов справжній парад манікюру кольору металік. Срібло, бронза, золото - все багате і розкішне. Єдине попередження - не перестарайтеся. Якщо ви віддаєте перевагу манікюр кольору металік, то можна обійтися і без прикрас. Акценту на блискучих нігтиках цілком достатньо.
         Незвично і загадково виглядають графічні візерунки на нігтях. Цікаві контрастні поєднання покриття: світлі лінії на темному, або навпаки, поділ пластинки нігтя на частини різних кольорів, етномотиви, або діагональні лінії - це додасть вашому модному вигляду новий акцент, а головне - підніме настрій і самооцінку.
         Слідкуєте ви за останніми новинами моди, чи залишаєтеся вірною класичному напрямку - фахівці «Косметік центру» підтримають ваше рішення і нададуть кваліфіковану консультацію з будь-якого питання, що цікавить вас. У нашому центрі величезна увага приділяється питанням не лише естетики, а й безпеки. Центр оснащений стаціонарним стерилізатором, в якому стерилізуються манікюрні інструменти за тією ж схемою, що і хірургічний інструментарій. Перед стерилізацією в обов'язковому порядку здійснюється дезинфікуюча обробка. Ті з інструментів, які стерилізації не піддаються, є у індивідуальному наборі для кожного клієнта. Ваша краса і безпека для нас - понад усе.