Головна arrow_forward Новини arrow_forward

Медовий масаж

Медовий масаж
keyboard_backspaceНазад 25 листопада 2015

  Що ми знаємо про масаж медом? По-перше, сам масаж - відмінний засіб для підтримки тонусу нашого тіла, поліпшення настрою і самопочуття. По-друге, мед - унікальний продукт, чиї корисні властивості відомі людству з давніх часів, здатний здійснювати тонізуючу, протизапальну і поживну дію не тільки на шкіру, але і на весь організм в цілому.
         Є версії, що батьківщиною медового масажу є Тибет. Стародавні тибетці досконало володіли технікою медового масажу, впливаючи навіть на тонкі енергетичні оболонки людини. Вважалося, що саме у меді концентрується енергія Сонця.
         Сьогодні медовий масаж вже широко відомий, набуваючи з кожним роком все більшої популярності. Вражаюча ефективність цього виду масажу заснована на взаємодії між людською шкірою та активними компонентами меду.
         Безсумнівну користь медовий масаж принесе при:
         - вегетосудинної дистонії;
         - простудних захворюваннях;
         - остеохондрозі;
         - зниженому імунітеті;
         - хворобах суглобів;
         - целюліті і т.п.
         Крім того, під час процедури відбувається очищення шкіри, оскільки сама техніка виконання забезпечує активний пілінг. Як результат ми маємо підвищений тургор, а також істотне розм'якшення підшкірних жирових капсул.
         Біологічно активні компоненти меду характеризуються величезною проникаючою дією, через що регенерація тканин помітно посилюється. Важливо відзначити благотворний вплив медового масажу на нервову систему людини. Якщо ви розумово і психічно перевтомлені, то вищевказана процедура, безсумнівно, вам припаде до душі. З її допомогою дуже ефективно долаються стресові і депресивні стани.
         Медовий масаж, крім усього іншого, може стати основою вашої антицелюлітної програми і програм ваговій корекції. Адже завдяки процедурі, поліпшується кровообіг та живлення глибоких м'язових шарів.
Однак, перед початком процедур, необхідно звернути увагу на індивідуальну чутливість пацієнта до меду. Для цього на передпліччі наноситься невелика кількість меду на 15-20 хвилин. Якщо шкіра почервоніла, з'явилися пухирці і свербіж, то, природно, що медовий масаж протипоказаний.
         Протипоказана процедура також при:
         - цукровому діабеті;
         - бронхіальній астмі;
         - варикозному розширенні вен;
         - пухлинах;
         - порушеннях функції щитовидної залози.
         Найкраще медовий масаж проводити ввечері, перед сном. В такому випадку цілющий вплив процедури продовжується протягом всієї ночі.
Пройти повний курс масажу з медом ви можете на базі нашого салону «Косметик-центр».