Головна arrow_forward Новини arrow_forward

Медове обгортання

Медове обгортання
keyboard_backspaceНазад 03 лютого 2020

Мед - унікальний дар природи, який здавна прийнято вважати джерелом здоров'я. Незамінна його біологічна цінність. У меді міститься більше трьох сотень компонентів, а за амінокислотним складом йому просто немає рівних серед продуктів.
Вчені довели, що за складом мед нагадує плазму крові, і навіть кількісне співвідношення деяких макро- і мікроелементів між ними дуже схоже. Подібна властивість дає можливість нашому тілу легше і швидше засвоїти корисні речовини меду.
Також мед є чудовим антисептиком. Якщо обробити ним дрібні рани і порізи, то загоєння відбувається набагато швидше. Мед володіє і антиоксидантними властивостями, тому що містить флавоноїди - речовини, що сприяють активізації обмінних процесів, а заодно і схудненню, як би дивно це не звучало.
Для медових обгортань продукт може використовуватися у чистому вигляді, проте, нерідко для кращого ефекту від процедури до нього додаються різні масла і лікувальні грязі. Так деякі есенціальні масла мають виражені антицелюлітні властивості, здійснюють лімфодренажной вплив і стимулюють кровообіг.
Якості меду обумовлені часом збору, місцем і т.п. Різні його сорти відрізняються ароматом, відтінком і структурою. Не можна безапеляційно заявити, що липовий мед, краще гречаного, або квітковий корисніше акацієвого. Багато що залежить від Ваших особистих смаків та уподобань. Тому, відвідуючи салон краси для процедури медового обгортання, спробуйте вибрати саме свій, «персональний», медовий сорт.
Показання та протипоказання
Мед - універсальний і застосовний для будь-якого типу шкіри. Він успішно живить, зволожує і омолоджує. Причиною для проведення курсу медових обгортань може бути бажання позбутися дрібних шкірних дефектів, набряклості, усунути видимі ознаки целюліту, поліпшити колір шкіри і контури тіла і, звичайно ж, підняти собі настрій та провести профілактику анти-стрес.
Головним протипоказанням до обгортань з медом є алергія на продукт. Крім цього, слід бути уважними тим, хто страждає від:
•    серцево-судинних патологій;
•    варикозного розширення вен;
•    грибкової інфекції;
•    гінекологічних проблем;
•    пухлинних станів
Порядок процедури
Обгортання не вимагає застосування термоковдри, так як мед здатний сам розігріти шкіру. Слід мати на увазі, що штучне нагнітання температури призведе до втрати корисних властивостей продукту.
Перед медовим обгортанням доцільно провести деякі підготовчі заходи. Це може бути сольовий або будь-який інший пілінг з додаванням ефірної олії. З його допомогою видаляються ороговілі клітини, які перешкоджають проникненню меду. Далі слід зробити легкий масаж.
Потім мед підігрівається, і в нього додають, якщо це необхідно, додаткові інградієнти. Суміш наноситься тонким шаром на тіло або потрібну ділянку і покривається поліетиленовою плівкою на півгодини. Потім слідує масаж, і мед змивається. Важливо відзначити, що вода повинна бути теплою. Ні холодний, ні гарячий душ після медового обгортання не рекомендується. Загалом процедура займає приблизно годину. Після неї ні в якому разі не можна переохолоджуватися і бажано утриматися від прийому їжі ще годину, але можна пити воду і трав'яні чаї.
Систематичні медові процедури відмінно скорегують контури тіла, зменшать його об’єми в проблемних зонах, приберуть набряки і помітно поліпшать шкірну структуру. Для видимого ефекту рекомендується пройти курс із 7 - 10 сеансів. Крім того, медове обгортання - чудова профілактична міра щодо застудних захворювань, ВСД, проблем з суглобами та хребтом. Не варто забувати і про активізацію синтезу ендорфінів, яка допоможе нам впоратися зі стресом, втомою, депресією і порушеннями сну.
Медове обгортання в салоні краси «Косметик-центр» - це ефективний і комплексний підхід до краси та здоров'я Вашої шкіри.