Головна arrow_forward Новини arrow_forward

Мікротокова терапія

Мікротокова терапія
keyboard_backspaceНазад 25 листопада 2015

Завжди, в усі часи, Жінка прагнула до краси та молодості. За будь-яку ціну. Колись Коко Шанель сказала: «Якщо жінка до 30 років не красуня, то вона повна дурепа». І зі словами цієї великої француженки не можна не погодитися. Адже сучасні медицина та косметологія такими семимильними кроками просуваються вперед, які попелюшкам та королевам попередніх епох навіть не снилися. Так, наприклад, відмічені дзеркалом мішки під очима та зів’яла шкіра легко усуваються з допомогою звичайної процедури мікротокової терапії. Що ж нам відомо про цей чарівний метод? Щоб читачкам був більш зрозумілим механізм впливу мікротокової терапії, нам необхідно зробити маленький екскурс в анатомію.

         В нашій шкірі, в середньому її шарі – дермі, є клітини, які називаються фібробласти. Їхнє завдання – синтез та виділення біологічно активних речовин. Фібробласти продукують ферменти, що руйнують в шкірі вже відпрацьований колаген та гіалуронову кислоту, а потім знову синтезують ці молекули. Як бачимо, міжклітинна речовина постійно оновлюється. В результаті – шкіра здорова та сяюча. Саме фібробласти відповідають за синтез «молодого» колагену та еластину, кількість яких зменшується з роками. Крім того ситуацію погіршують:

         - стрес;

         - нестача сну;

         - креми з консервантами (типу метилпарабену, етилпарабену та ін..);

         - агресивна декоративна косметика;

         - природні фактори (мороз, вітер, сонце…);

         - вживання алкоголю, нікотину.

Що ж робити, коли майже зі всіма вищеперерахованими факторами ми зустрічаємося мало не щодня? А допомогти тут можуть мікротоки. Це слабкі електроімпульси низької частоти.

         На своїй зорі мікротокову терапію використовували для лікування лицьових паралічів, але зараз це популярний в естетичній медицині метод. Завдяки вираженому підтягую чому ефекту, мікротоки ще називають «не хірургічним ліфтингом». Мікротоки активізують обмін речовин всередині клітини, пришвидшують регенерацію клітин, підвищують тонус стінок капілярів шкіри. Після проведеного курсу процедур шкіра краще утримує вологу. Мікротокова терапія також активізує роботу фібробластів, стимулюючи синтез «нового» колагену та еластину. В результаті поверхня шкіри вирівнюється та відновлюється тонус ослаблених м’язів, забезпечуючи ефект лістингу та корекції дрібних зморшок. Плюс потужний лімфо дренаж зі зменшенням набряклості обличчя. Таким чином, ми маємо чудову альтернативу скальпелю. Відомі прихильниці мікротоків у Голлівуді – Шарліз Терон, Наомі Вотс, Мішель Вільямс – достатньо забезпечені пані, щоб дозволити собі і більш «тяжку артилерію» в боротьбі за красу. Проте, як казали в одній відомій рекламі: «Навіщо платити більше?» Крім того, мікротоковий ліфтинг – абсолютно безболісний. Не потрібно ніяких пов’язок та реабілітації. Вам не доведеться лягати у стаціонар та змінювати звичний спосіб життя. Безпека та доступність – основні переваги мікротоків.

         Протипоказами до даного виду терапії являються:

епілепсія;
кардіопатія;
імплантовані серцеві стимулятори;
пухлини;
вагітність.

Курс процедур склада 10 – 15 сеансів 2 – 3 рази на тиждень. До 40 років рекомендовано проходити курс 1 раз в рік, після 40 років косметологи радять 2 – 3 курси мікротоків в рік.