Головна arrow_forward Новини arrow_forward

Ін'єкції краси

Ін'єкції краси
keyboard_backspaceНазад 25 листопада 2015

"Рідко, мало і в потрібне місце".

(Мішель Пістор - засновник мезотерапії)

«Рідко», означає, що процедури проводяться один раз в кілька днів (зазвичай, в тиждень), «мало», означає, що з кожною ін’єкцією вводять малу кількість препарату, в «потрібне місце», означає, що діюча речовина вводиться безпосередньо в потрібну зону, тобто безпосередньо в товщу шкіри, а також в проекції рефлексогенних точок.

Креми і інші  косметичні засоби при зовнішньому застосуванні, діють лише на рівні епідермісу і практично не проникають в дерму, тобто в товщу шкіри. І хоча ми читаємо на упаковці складники до яких входить маса корисних  і потрібних шкірі речовин, переважна більшість молекул вітамінів, мікроелементів, амінокислот, гіалуронова кислота, витяжки з рослин мають занадто великий розмір щоб проникнути через базальну мембрану , яка розділяє епідерміс і дерму. Тому, користуючись кремами, сироватками і лосьйонами ми насичуємо корисними речовинами лише епідерміс, який лежить на поверхні шкіри , а не саму шкіру, тобто дерму, товщина якої від 0,5 до 5мм. А епідерміс повністю злущується і оновлюється приблизно за 28 днів і має товщину лише від 0,05 до 0,1 мм. Отже краса шкіри нашого обличчя в значній мірі залежить від стану власне шкіри, а не епідермісу. Щодо епідермісу , то важливо аби він не орогівав надміру і вчасно оновлювався.

Покази для проведення мезотерапії в Косметік центрі : вікові зміни, зморшки, знижений тургор шкіри обличчя, а також лікування шкіри голови при випадінні волосся.

Одним з різновидів мезотерапії є біоревіталізація – введення в товщу шкіри гіалуронової кислоти.Гіалуронова кислота сприяє відновленню і стабілізації метаболічних процесів в дермі. Це дає видимий ефект омолодження, який утримується на протязі довгого проміжку часу за рахунок відновних властивостей самої шкіри. Саме недостатність гіалуронової кислоти проявляється втратою еластичності шкіри,тьмяним кольором обличчя. Принцип дії цієї кислоти дуже простий і ефективний: одна молекула гіалуронової кислоти зв’язує дві тисячі молекули води. Адже вода являється основою у синтезі колагенових та еластичних волокон, і додає тургору шкірі.

Приходьте на біоревіталізацію весною – Косметік-центр  зробить заспокійливу маску після кожної процедури в подарунок.