Головна arrow_forward Новини arrow_forward

Парафінотерапія

Парафінотерапія
keyboard_backspaceНазад 05 жовтня 2018

              Хотіли б Ви, щоб шкіра Ваших рук і ніг стала м'якше і ніжніше, ніж коли-небудь? Секрет такого результату - парафінотерапія.
              Парафін - речовина, яку отримують з вугілля через процес дистиляції, і використовують для виробництва багатьох косметичних продуктів, таких як мило, креми, помади, засоби для макіяжу... Парафін має чудову здатність утримувати вологу в дермі, що особливо цінується косметологами-естетистами. Процедури парафінотерапії гарантують шкірі рук і ніг шовковистість, користуючись заслуженим успіхом у провідних салонах краси.
              Парафінотерапію без перебільшення можна назвати одним з кращих природних методів для того, щоб глибоко зволожити руки і ноги - частини тіла, які особливо страждають від агресії зовнішнього середовища. Адже результат такого негативного впливу очевидний - надмірна сухість, подразнення, лущення, тріщини, зморшки.
              Слід звернути особливу увагу на основні переваги парафінотерапії. Парафін при нанесенні на шкіру змушує вологу підніматися до самих поверхневих шарів дерми, зволожуючи її по всій глибині. Крім того, він створює на шкірі захисну плівку, що запобігає втраті природної вологи.
Парафін ідеально підходить для гідратації навіть самої сухої шкіри, яка майже повністю втратила еластичність. Він прекрасно омолоджує шкіру, відновлюючи її та усуваючи всі тріщинки і лусочки, які з'являються при крайньому ступені сухості.
Парафін діє як судинорозширювальний агент над областю, на якій застосовується, покращує кровообіг і, отже, завдяки тепловому ефекту, допомагає зменшити біль і дискомфорт. Також він володіє відмінним розслаблюючим ефектом.
        Парафінові ванночки для рук і ніг, як правило, роблять в професійних естетичних центрах, наприклад, в салоні краси «Косметик-центр». Для плавлення парафіну використовується спеціальний нагрівач. Цей пристрій дозволяє зберігати цінні властивості речовини в незміненому стані під час плавлення і нагрівати його до підходящої для терапії температури, (апарат забезпечений терморегулятором, що запобігає горінню). Необхідна температура плавлення парафіну коливається від 48 до 57С.
              Після того, як парафін став повністю рідким, пацієнт занурює руки або ноги в контейнер приблизно на 3 секунди. Занурення слід повторювати 3-4 рази під ряд, поки рука або нога не покриється товстим шаром парафіну. Потім «глазуровану» кінцівку обертають плівкою і укутують махровим рушником на 15 або 20 хвилин. (Таким чином, посилюється дія парафіну на шкіру.) Після закінченні необхідного часу, парафін з шкіри віддаляється м'якими натисканнями.
              Перед початком парафінотерапії важливо враховувати, що процедура протипоказана в разі наявності відкритих ран або травм.
              Існує багато типів парафінів, які використовуються в косметології, найзатребуваніші зі них - молочний і рожевий. Рожевий парафін особливо хороший для манікюру і педикюру. Коли Ви в «Косметик-центрі» робите ці процедури, то доцільно в комплекс включити і парафінотерапію.
              Наші стопи, хоч і захищені взуттям, насправді, дуже вразливі. Головні неприємності: пітливість, гіперкератоз, сухі мозолі і натоптиші. Все це і цілий ряд інших проблем, може допомогти вирішити парафінотерапія для ніг. Парафінова ванночка:
•    регулює потовиділення;
•    знімає втому ніжок;
•    усуває набряклість;
•    запобігає тріщинам на п'ятах;
•    уповільнює утворення натоптишів.
Актуально вдаватися до допомоги парафіну в холодну пору року. Бажано проходити парафінотерапію курсом, а не спорадично. Особливо рекомендується такий догляд для жінок старшого віку. Адже парафін, крім видимого естетичного ефекту, сприяє поліпшенню еластичності сполучних тканин, стимулює циркуляцію крові, сприяє більшому споживанню живильних речовин і швидшій ліквідації метаболічних відходів, збільшуючи больовий поріг. Відмінний ефект від терапії парафіном відзначений при лікуванні артриту, ревматоїдного артриту, запальних ревматичних захворювань в цілому та остеохондропатії.