Головна arrow_forward Новини arrow_forward

Пресотерапія

Пресотерапія
keyboard_backspaceНазад 25 листопада 2015

Мода - великий диктатор. Те, що було у фаворі ще вчора, завтра може виявитися несучасним. І як не крути, існує мода не тільки на фасон одягу, колір волосся і висоту підборів, а й на певні пропорції тіла. Рубенсівські венери і кустодієвської красуні прагнуть, у що б то не стало, позбутися своїх пишних форм і жіночних вигинів тіла, що не вписуються в жорсткі канони нинішніх уявлень про досконалість.

         Жінки з завзяттям шиїта шукають ефективне вирішення проблем зайвої ваги, набряків і целюліту. І треба зауважити, що на сьогодні дійсно існує система, яка дозволяє комплексно вирішити всі ці питання, а також «сушити» певні проблемні ділянки тіла. Мова йде про пресотерапії. Дослівно термін перекладається як «терапевтичне тиск». Сенс методу полягає в тому, що на оброблювану область здійснюється зовнішній тиск через спеціальний пристрій. Як правило, найбільш популярним об'єктом впливу пресотерапії стають стегна і черевна область.

         Пресотерапія дозволяє підвищити тонус тканин тіла, покращує кровообіг, усуває затримку води і лімфи в організмі. У результаті пацієнт відчуває приємну легкість в кінцівках, виникає суб'єктивне відчуття загального благополуччя.

         Мета пресотерапії - поліпшення естетики тіла. Але є певні категорії людей, яким процедура протипоказана, це ті, хто страждає від:

         - Артеріальної або серцевої недостатності;

         - Вираз варикозу;

         - Тромбозу.

Протипоказанням до пресотерапії служить і вагітність.

         Перш ніж вирішити, чи варто проходити прессотерапию, бажано проконсультуватися у лікаря. Поради фахівця орієнтовані на кожен конкретний випадок, і таким чином можна усунути всі сумніви і виважено оцінити ризики.

         Багато пацієнток задаються питанням, чи дійсно доцільно проходити курс пресотерапії, або ж більш доречно зробити вибір на користь інших процедур? З фінансової точки зору пресотерапія вигідно виділяється як найдешевший спосіб досягнення мети. Крім того, процедура найменш інвазивна і не вимагає введення препаратів в організм.

         Косметик центр у квітні робить подарунок своїм клієнткам, які прагнуть поліпшити свою фізичну форму, готуючись до сезону відпусток - безкоштовна пресотерапія як доповнення до курсу антицелюлітних обгортань. Не відмовляйте собі в розкоші мати здорове, красиве і струнке тіло.