Головна arrow_forward Новини arrow_forward

Про красу та любов до себе

Про красу та любов до себе
keyboard_backspaceНазад 25 листопада 2015

   Одного разу велика італійська актриса Софі Лорен сказала: «Тяжко стати чарівною, якщо ти лінива». І з нею складно посперечатися. Набагато легше знайти собі виправдання, нарікаючи на силу-силенну обов'язків по дому і роботі. Чи до масажу, коли на носі квартальний звіт? Чи до педикюру, якщо не перевірені у сина уроки? А в суботу генеральне прибирання ... І перед жінкою постає нескінченна череда невідкладних справ. Де вже тут знайти час для себе? Проте саме з себе і потрібно починати. А серед обов'язків, покладених на нас чоловіком, дітьми та начальством, є ще один, про існування якого ми часом і не підозрюємо. Гуру східних традицій називають його дхармою, або священним обов'язком. Так от, дхарма жінки - це бути красивою. І краса - такий же жіночий обов'язок, як вимиті тарілки, або борщ на плиті. Тільки до посуду та обіду ми ставимося іноді куди більш відповідально.
         Стародавні писання кажуть, що жінка проявляє свою красу на трьох рівнях. По-перше, це фізична привабливість, по-друге, це тонка краса, пов'язана з внутрішнім шармом, чарівністю, по-третє - духовна жіноча сутність. Звичайно, всі три вищеназвані аспекти взаємно переплітаються. А головний секрет гармонійного «переплетення» цих трьох «красот» простий, як формула води. Це - любов до себе. Який би на нас не спіткав стрес, які б не склалися обставини, важливо не забувати, що Ви - Жінка. Адже навіть дами часів Тутанхамона, не маючи в арсеналі такої потужної суперзброї, як наприклад ботокс, або радіохвильової ліфтинг, вели боротьбу за свою красу всіма мислимими і немислимими способами - підводили очі товченим малахітом, купалися у молоці ослиць і робили маски з посліду крокодила. А все для чого? Щоб Світ став прекрасніший.
         Звичайно, сучасні канони досконалості - річ мінлива і вплутуватися в божевільну гонку по досягненню ідеальних форм, сантиметрів і кілограмів, - справа невдячна. Однак якими б вихідними даними не нагородила нас природа, ми повинні доглядати за собою, приділяти собі увагу, любити себе і балувати. Дама зобов'язана стежити за станом свого волосся, нігтів і шкіри. А допомогти жінці відчути себе красивою, доглянутою і умиротвореною покликаний цілий спектр послуг, що надається нашим косметологічним центром. Подивіться на календар. Не так вже й багато залишилося до Нового року. Зробіть собі подарунок до Свята - модну стрижку, або манікюр. І цей маленький знак уваги не залишиться непоміченим. Адже проявляючи увагу до себе, тим самим ми проявляємо повагу до свого оточення.
         Прокидайтеся красивими!