Головна arrow_forward Новини arrow_forward

Про пілінги

Про пілінги
keyboard_backspaceНазад 25 листопада 2015

Молода, сяюча шкіра - мрія багатьох. І сучасні технології естетичної медицини, зокрема, пілінги дозволяють пацієнтці не тільки отримати «нове обличчя», але йстимулювати природну здатність шкіри захищатися від зовнішнього агресивного середовища, багато в чому відповідального за наше старіння.

Пілінги в Косметик центрі здатні оновити поверхневий шар шкіри, видалити пігментні плями і шрами від вугрової висипки, а також пом'якшити поверхневі зморшки, поліпшити зовнішній вигляд та текстуру шкіри. Якщо процедуру пілінгу поєднувати з біоревіталізацією дерми, то стимуляція вироблення основних речовин шкіри (колагену і еластину) порівнянна з активністю молодої шкіри.

Щоб прийняти рішення, який вид пілінгу (а їх безліч) найбільш підійде саме для Вас, необхідна консультація косметолога. Спеціаліст в ході прийому зможе об'єктивно оцінити масштаб старіння, ступінь гідратації, еластичність шкіри та інші фактори, необхідні для індивідуального лікування.

Шкіру бажано підготувати до пілінгу, який сам по собі є травматичним. Готуємося до терапії за допомогою вечірнього застосування кремів, що містять кислоти в низьких дозах (наприклад 10% гліколевої кислоти). Це необхідно для того, щоб перевірити здатність шкіри витримати відлущуючий інгредієнт. Після підготовчого етапу, шкіра вже отримала достатній кератоліз, щоб забезпечити хороший регенеративний процес.

Класифікують пілінги на поверхневі, середні і глибокі. Ця класифікація заснована на аналізі рівня проникнення активного інгредієнта. Поверхневий пілінг зачіпає головним чином епідерміс, середній - досягає сосочкового шару дерми і ретикулярної поверхні, а глибокий - зачіпає в середньому сітчастий шар дерми.

Для поверхневих пілінгів найбільш часто використовуються трихлороцтової кислота (10-30%), альфа-гідроксикислоти (гліколева, молочна, мигдальна) і бета-гідроксикислоти (наприклад, саліцилова). Збільшення частки кислоти збільшує і глибину впливу.

Існує ряд протипоказань, про які не варто забувати, якщо Ви зважилися на пілінг, це:
- вагітність і лактація;
- наявність келоїдних рубців в місцях впливу препарату;
- злоякісні новоутворення;
- псоріаз;
- екзема;
- гострі запальні процеси.

Звертаємо Вашу увагу на те, що зоною впливу пілінгу може бути не тільки обличчя. Пілінг шкіри стегон і живота допоможе видалити розтяжки, а пілінг спини - позбутися постакне і контагіозного молюска.

Процедуру пілінгу рекомендується проходити один сеанс на місяць до досягнення бажаного результату, але тільки навесні, восени і взимку, коли сонячна активність ще не досить висока.