Головна arrow_forward Новини arrow_forward

Пірсинг

Пірсинг
keyboard_backspaceНазад 06 травня 2016

Скоро літо, а це означає, що попереду пора відпусток та купальників. І, звичайно, всім представницям прекрасної статі хочеться прикрасити собою будь-який пляж, хоч чорноморський, хоч тихоокеанський. Для цього, по-перше, необхідно привести своє улюблене тіло в форму, а по-друге, можна піти на невелику хитрість і підкреслити свою жіночність та індивідуальність, наприклад, за допомогою пірсингу пупка.

Пірсинг, як і татуювання, має найдавніші корені і племінне походження, а носив він раніше релігійне та соціальне значення. В Індії проколоті ніздрі жінок означали підпорядкування. Пірсинг язика робили жерця племені майя, пупка - єгипетські фараони, сосків - паризькі повії. Гейші «хизувалися» кільцями в геніталіях. А моду на пірсинг пеніса в Європі ввів в XIX столітті англійський принц Альберт.

Сьогодні пірсинг поширився повсюдно і, фактично, не несе того морально-ментального навантаження, як раніше. На відміну від татуювання він має значну перевагу в тому, що не є постійним. Однак ми повинні розуміти, що використання пірсингу, має бути збалансованим, і уникати заповнення всіх отворів кільцями, шпильками, блискітками і гербами, опускаючись до позбавленого смаку кітчу. Важливо також тверезо оцінити естетику свого тіла, і утриматися, наприклад, від проколювання пупка дівчатам та жінкам з виражено пишними формами, звернувши свою увагу на інші види пірсингу.

Слід зазначити, що останнім часом набирає популярності, так званий, пірсинг Монро. Він являє собою прокол над верхньою лівою губою. Виходячи з назви, легко зробити висновок, що його автори були натхненні образом блискучої голлівудської кінодіви 50-х років - Мерилін Монро. Через статус знаменитості цей пірсинг найбільш затребуваний серед молодих дівчат.

Щоб прикраса викликала потрібний ефект, будь то легкий еротичний акцент або прояв бунтарського настрою, в першу чергу слід звернути свою увагу на якість матеріалу. Це може бути хірургічний сплав зі сталі, титану, жовтого або білого золота, або, принаймні, з нікелю або ніобію.

Пірсинг несе в собі, як і все нове, певний захоплюючий досвід. Якщо Ви зважилися на процедуру, то необхідно в подальшому утримувати цю частину тіла в чистоті і переконатися, що розміщення аксесуару не викликає у Вас будь-яких проблем чи дискомфорту. Звична гігієна повинна бути більш ретельної.

Перш, ніж торкатися до проколеної області, вимийте руки з антибактеріальним милом. Брудними руками легко занести інфекцію у відкриту рану, чим, по суті, і є прокол. Очищати місце пірсингу необхідно щодня ватним тампоном, змоченим теплою водою або антибактеріальним розчином, щоб видалити скоринку, що утворилася навколо області, де сталася перфорація. Дійте з крайньою обережністю, промокаючи область одноразовою чистою серветкою.

Прокол рекомендується промивати двічі на день, але не більше, щоб не перестаратися з очищенням. Якщо справа стосувалася пупка, то слід віддавати перевагу душу. При використанні душа йде постійна зміна води, а в ванні ми отримуємо застійну рідину з поту, бруду і залишків косметичних продуктів. Під час того, як Ви миєтеся у душі, уникайте частого переміщення аксесуара в проколі, так як це може викликати кровотечу.

Для очищення зони перфорації Ви можете використовувати самостійно приготований розчин. Для цього змішайте 1,5 грам морської солі з 250 мл окропу. Дайте розчину охолонути до температури, яка була б приємною Вашій шкірі. Якщо проколотий пупок, то налийте розчин в невелику чарочку і притисніть її до живота, займаючи положення лежачи на спині, тримаючи її міцно в контакті зі шкірою. Нехай розчин діє на ділянку протягом 10 - 15 хвилин, хоча б один раз в день. Це досить ефективний спосіб знищення бактерій і видалення кірок із зони проколу. До речі, прийом полівітамінів також корисний для стимуляції загоєння пірсингу. Носіть просторий одяг з натуральних тканин, яка не перешкоджає доступу повітря.

Для того щоб зробити пірсинг, Ви можете звернутися до кваліфікованих фахівців салону «Косметик-ценр». Професійна підготовка співробітників салону - гарантія Вашого якісного обслуговування. Досвідчений майстер зможе дати Вам пораду щодо підбору аксесуару за розміром або ювелірним дизайном, а також відповісти на будь-які питання стосовно процедури.