Головна arrow_forward Новини arrow_forward

Радіочастотний ліфтинг

Радіочастотний ліфтинг
keyboard_backspaceНазад 04 липня 2019

    До допомоги радіочастот в естетичній медицині вдаються вже більше століття. І радіочастотний ліфтинг недарма високо цінується за виражений омолоджуючий ефект, певною мірою його навіть можна розглядати як альтернативу хірургічній підтяжці обличчя.
    Обладнання, що використовується для радіочастотного ліфтингу, випромінює високочастотний електромагнітний струм і складається з генератора електричного заряду та двох електродів, через які проходить передача заряду. У салоні краси «Косметик-центр» це італійський апарат EpilOne. Завдяки наявності спеціального наконечника заряд передається на шкіру і підлеглі тканини, тим самим здійснюючи бажаний терапевтичний вплив.
    Як це працює?
   Радічастотний метод виявляє свою позитивну дію завдяки виробленню тепла, яке виникає після проходження електромагнітного струму різними шарами шкіри. Залежно від того, наскільки глибоко поширюється тепло, можна отримати різні результати.
   Коли тепло проходить через епідерміс і досягає дерми, воно викликає стимуляцію активності фібробластів. Вони не тільки починають виробляти новий колаген, який замінює старий і пошкоджений, але й  синтезувати нові еластичні волокна і глікозаміноглікани. У зв'язку з цим нагадаємо, що дані компоненти мають фундаментальне значення для підтримки тонусу шкіри.
  Якщо тепло, що генерується електричними зарядами, досягає гіподерми, отримуємо корисний вплив на мікроциркуляцію (зменшується мікроциркуляторний застій) і виражений ліполітичний ефект.
   Показання
   Процедура радіочастотного ліфтингу використовується для видалення і корекції різних типів естетичних недоліків, таких як:
•    зморшки ( «гусячі лапки», носогубні складки);
•    шрами від прищів;
•    розтяжки;
•    целюліт;
•    зів'яла і набрякла шкіра.
    Радіочастотний ліфтинг хоч і не івазівна процедура, однак, виконуватися повинна лише компетентним медичним персоналом, щоб гарантувати ефективність і безпеку для пацієнта. Тривалість сеансу - від 20 до 40 хвилин. Анестезія не передбачена, так як це зазвичай безболісна процедура. Як правило, пацієнт відчуває тепло на оброблених ділянках. Якщо лікар-косметолог вважатиме це за необхідне, можливе нанесення знеболюючої мазі на потрібну ділянку.
    Протипоказання
    Радіочастотний ліфтинг протипоказано при: пошкодженій шкірі, в разі запальних процесів і прогресуючих інфекціях, особливо чутливій шкірі, діабеті, епілепсії, варикозному розширенні вен, тромбофлебіті, аритмії і гіпертензії, вагітності та наявності металевих протезів.
    Побічні реакції та ускладнення
    Побічні ефекти від радіочастот мінімальні. Фактично, основною негативною реакцією є почервоніння оброблених ділянок, яке зникає протягом короткого періоду часу. Ускладнення, які можуть виникнути, - набряки і зміна чутливості шкіри.
    Результати
    Результати процедури Ви зможете оцінити вже після першого відвідування салону краси «Косметик-центр», але слід давати собі звіт в тому, що для їх закріплення одного сеансу недостатньо, і слід виконати повний цикл з кількох процедур.
   Кількість сеансів за цикл лікування істотно залежить від типу недосконалості, якої Ви хочете позбутися, її тяжкості і ступеня. Зазвичай потрібно від 4 до 10 сеансів.
    Як правило, ефект, отриманий від радіочастотного ліфтингу, триває від 6 до 12 місяців, і сильно залежить від Вашого способу життя. Шкідливі звички, такі як куріння і алкоголь, незбалансоване харчування та малорухливий спосіб життя здатні нанівець звести всі Ваші зусилля. Для збереження результатів рекомендується підтримуюча терапія через певні проміжки часу, узгоджені з лікарем-косметологом салону.