Головна arrow_forward Новини arrow_forward

Родимки та дерматоскопія

Родимки та дерматоскопія
keyboard_backspaceНазад 25 листопада 2015

Надворі – літо у розпалі. І ми поспішаємо, забувши обережність, на пляж. Але сонце підступне. Його інфрачервоне та ультрафіолетове проміння стає провокуючим фактором для переродження родимок. Захоплюючись сонячними ваннами, можна  без особливих зусиль набути не тільки засмагу, але й меланому.

         Особливо небезпечне зайве перебування на пляжі рудокосим та блондинкам. Меланома вражає їх найчастіше. Проте це не означає, що брюнетки на сонці сплять спокійно. Якщо у вас виникли наступні ознаки, є серйозна підстава звернутися до лікаря:

родимка змінила колір;
виразки на місці родимки, кровоточивість;
свербіж;
почервоніння;
з’явилися нові родимки;
родимка почала лущитися.

         Спеціалісти Косметик-Центру з допомогою дерматоскопії – сучасного методу дослідження шкірних новоутворень, зможуть вчасно діагностувати ранні стадії меланоми. Дерматоскопія не вимагає видалення тканин. Спеціальний прилад – дерматоскоп дає багаторазове збільшення зображення родимки. Таким чином ґрунтовно вивчається структура новоутворення, її межі та симетрія. Якщо у родимки немає чітких меж, вона стала асиметричною та неоднорідної структури – це може свідчити про її злоякісне переродження.

         Якось особливої ??підготовки до дерматоскопії не потрібно. Попереднє використання косметичних засобів (молочко для тіла, гель, лосьйон) на результати діагностики не впливають.
         Ефективність діагностики. Клінічні дослідження підтверджують діагноз приблизно у 80%. Протипоказань до дерматоскопії немає. Пацієнт повинен уважно спостерігати за своїми родимками, особливо в теплу, сонячну пору року. Гормональні зміни в організмі також впливають на кількість і якість родимок. Це і період статевого дозрівання, і вагітність, і клімакс. Поставтеся уважно до свого організму і пройдіть в Косметик-Центрі своєчасну діагностику.