Головна arrow_forward Новини arrow_forward

Родимки та дерматоскопія

Родимки та дерматоскопія
keyboard_backspaceНазад 25 листопада 2015

Надворі – літо у розпалі. І ми поспішаємо, забувши обережність, на пляж. Але сонце підступне. Його інфрачервоне та ультрафіолетове проміння стає провокуючим фактором для переродження родимок. Захоплюючись сонячними ваннами, можна  без особливих зусиль набути не тільки засмагу, але й меланому.

         Особливо небезпечне зайве перебування на пляжі рудокосим та блондинкам. Меланома вражає їх найчастіше. Проте це не означає, що брюнетки на сонці сплять спокійно. Якщо у вас виникли наступні ознаки, є серйозна підстава звернутися до лікаря:

родимка змінила колір;
виразки на місці родимки, кровоточивість;
свербіж;
почервоніння;
з’явилися нові родимки;
родимка почала лущитися.

         Спеціалісти Косметик-Центру з допомогою дерматоскопії – сучасного методу дослідження шкірних новоутворень, зможуть вчасно діагностувати ранні стадії меланоми. Дерматоскопія не вимагає видалення тканин. Спеціальний прилад – дерматоскоп дає багаторазове збільшення зображення родимки. Таким чином ґрунтовно вивчається структура новоутворення, її межі та симетрія. Якщо у родимки немає чітких меж, вона стала асиметричною та неоднорідної структури – це може свідчити про її злоякісне переродження.

         Якось особливої ​​підготовки до дерматоскопії не потрібно. Попереднє використання косметичних засобів (молочко для тіла, гель, лосьйон) на результати діагностики не впливають.
         Ефективність діагностики. Клінічні дослідження підтверджують діагноз приблизно у 80%. Протипоказань до дерматоскопії немає. Пацієнт повинен уважно спостерігати за своїми родимками, особливо в теплу, сонячну пору року. Гормональні зміни в організмі також впливають на кількість і якість родимок. Це і період статевого дозрівання, і вагітність, і клімакс. Поставтеся уважно до свого організму і пройдіть в Косметик-Центрі своєчасну діагностику.