Головна arrow_forward Новини arrow_forward

Шоколадне обгортання

Шоколадне обгортання
keyboard_backspaceНазад 27 липня 2020

Кому з нас не хочеться після насиченого подіями робочого дня розслабитися і відновити сили? З цим завданням успішно справляється така популярна салонна процедура як шоколадне обгортання. У чому ж саме її користь?
 Всім відомо, що шоколад сприяє мозковому синтезу дофаміну і серотоніну - «гормонів щастя», які активно долають стрес і втому. А кофеїн може проникати в глибокі шари тканин, обдаровуючи нас припливом енергії. Масло какао-бобів активізує поверхневий кровообіг, прибирає набряки і відновлює клітинну мембрану, чим і пояснюється ліфтинг-ефект процедури.
З вільними радикалами, відповідальними за вікові зміни шкіри, допомагають боротися антиоксиданти, які містяться в шоколаді. А ряд вітамінів (В1, В2, РР) і мікроелементів (магній, кальцій, залізо) в цілому позитивно впливають на стан організму: зміцнюється імунітет, заповнюється дефіцит поживних речовин.
Після шоколадного обгортання помітно зменшується пігментація і висипні елементи при акне. Вченими доведено, що завдяки флавоноїдам шоколаду знижуються показники холестерину, артеріального тиску і ризик розвитку серцево-судинних патологій.
Методи шоколадного обгортання
Існує два методи шоколадного обгортання: гарячий і холодний.
Холодне обгортання краще використовувати для чутливої шкіри, яка схильна до почервоніння, воно не викликає лущення, звужує пори, викликає відтік лімфи, тонізує. Гарячий метод особливо корисний тим, хто мріє позбутися кількох зайвих сантиметрів. Він відмінно розігріває тканини, розслаблює м'язи, зменшує розтяжки.
Етапи сеансу
Перед процедурою шоколадного обгортання бажано прийняти душ або ванну. Потім протестувати невелику кількість шоколаду на зап'ясті. Якщо шкіра не почервоніла, то можна наносити масу на інші ділянки тіла.
Якщо використовується гарячий метод обгортання, то плівка, якою обгортається тіло, повинна щільно прилягати. Час дії - 30-40 хвилин. Після процедури маса змивається, а на шкіру наноситься зволожуючий крем.
Ефект від обгортання відчувається відразу: Ваша шкіра м'яка і оксамитова, виділяє приємний аромат.
Протипоказання
Як і будь-яка гігієнічна процедура, шоколадне обгортання підходить не всім. Особливо воно протипоказане тим, до то страждає серцевими патологіями, тромбофлебітом, варикозом. Через розширення хворих судин навантаження на них значно збільшується, що загрожує загостренням основного захворювання.
Не можна наносити масу на ділянки з пошкодженою цілісністю шкіри: опіками, саднами, ранками, гематомами, так як ранки можуть відкритися.
Заборонена процедура гарячого обгортання вагітним через ефект сауни і пов'язаного з цим ризиком викидня. Крім того, утриматися від сеансу слід:
- годуючим мамам (через вплив на склад молока і можливу алергічну реакцію у немовляти );        
- під час менструації;        
- при цукровому діабеті;        
- при наявності пухлинних станів;        
- при шкірних хворобах (дерматит, екзема, псоріаз і т.д.).        
Повноцінний курс шоколадного обгортання складається з десяти сеансів, (по 2 сеанси на тиждень). Для того щоб закріпити результат, можна виконувати процедуру раз на місяць. Фахівці салону краси «Косметік-центр» звертають увагу на те, що не варто сподіватися на одне лише про обгортання, паралельно стежте за здоровим харчуванням і займіться розумними фізичними навантаженнями.
Шоколадне обгортання відмінно зарекомендувало себе в тандемі з пілінгом, антицелюлітним масажем та іншими способами відновлення і корекції фігури.