Головна arrow_forward Новини arrow_forward

Шугаринг

Шугаринг
keyboard_backspaceНазад 27 травня 2016

Сьогодні важко уявити собі когось, хто не чув про шугаринг - епіляцію цукровою пастою. Видалення небажаного волосся на різних частинах тіла стає частиною рутинного догляду за шкірою не тільки для жінок, але і для чоловіків. Є безліч способів це зробити, але лише один з них – «найсмачніший».

Як показує історія, ще стародавні єгиптяни знали про чудові косметичні та лікувальні властивостях цукру і меду. Зайве волосся успішно віддалялися за допомогою солодкої суміші. Аналогічні способи використовувалися стародавніми римлянами та індіанцями південній частині Сполучених Штатів. У Мексиці стародавні ацтеки варили медовий сироп з соком агави, який мав потужні антибактеріальні властивості.

Цікаво, що шугаринг зараз є найпопулярнішим методом видалення волосся зони бікіні в США, «обігнавши» неймовірно затребувану серед американок бразильську депіляцію воском. А в Європі шугарінг має значний успіх у чоловіків.

Переваги шугарингу

Цукор - 100% натуральний продукт. Цукрова паста використовується нагрітою до температури тіла і після застосування вона надає здоровий та шовковистий вигляд шкірі. Шугаринг - гігієнічна процедура, оскільки цукор - це природний консервант, він запобігає розмноженню будь-яких бактерій. Цукрова паста є гіпоалергенною. Видалення волосся з її допомогою - це делікатний метод, який добре підходить для чутливих зон, так як ніжно ставиться до капілярів. Цукрову пасту можна застосовувати на обличчі, наприклад в зоні брів. Однак є область, де використання її недоцільно. Це - чоловіча борода. Корінь волосини бороди відрізняється від волосків, що ростуть на інших частинах тіла.

Можна сміливо стверджувати, що шугаринг - це не тільки видалення небажаного волосся, це і лікувальна процедура для Вашої шкіри. Щоб зробити цукрову пасту більш еластичною до її складу додаються рослинні олії, лимонний сік, зволожуючі компоненти, такі як вітамін Е. Цей тип епіляції діє не тільки на волоски, але і на мертві ороговілі клітини, поєднуючи, таким чином, в собі і реальні властивості пілінгу. На одній і тій же ділянці волосся можуть бути видалені повторно, без ризику травматизації шкіри. Почервоніння обробленої площі при шугарингу набагато менше виражено, ніж при видаленні волосся, наприклад, воском.

Шугаринг є гарною альтернативою для пацієнтів з чутливою шкірою. Є сенс його використовувати пацієнтам з нейродермітом, псоріазом, схильністю до ламкості судин. Навіть дуже короткі волоски (до 1мм) можуть бути ефективно усунені цукрової пастою. З кожною наступною процедурою волосся стає більш м'якими і його ріст знижується. Після процедури залишки пасти легко знімаються з шкіри теплою водою, не залишаючи ніяких неприємних відчуттів.

Під час процедури шугарингу перше, що потрібно - це вимити і висушити необхідну ділянку шкіри. Цукрова паста нагрівається на водяній бані, потім наноситься на шкіру шпателем тонким шаром у напрямку росту волосся і покривається бавовняної марлею.

Як довго триває ефект? Так як шугарінг видаляє волосок у самого кореня, то наступна процедура знадобиться приблизно через 4-6 тижнів, в залежності від типу волосся.

Шугаринг - делікатна процедура, яку в салоні краси «Косметик-центр» здійснюють професіонали, що пройшли спеціальне навчання в області даної техніки. Без перебільшення можна сказати, що видалення волосся цукром - це свого роду мистецтво

Якщо Вас зацікавив шугаринг, Ви можете звернутися в «Косметик-центр» і спробувати «смачну» епіляцію на собі. Подивившись на результати в найближчі тижні, можливо, Ви станете прихильником шугарингу і порекомендуєте його своїм подругам або друзям.