Головна arrow_forward Новини arrow_forward

Італійська косметика Davines для волосся: робимо правильний вибір

Італійська косметика Davines для волосся: робимо правильний вибір
keyboard_backspaceНазад 25 листопада 2015

Життя у сучасному ритмі залишає мало місця для дива. І прагматична, в міру цинічна жінка, вибираючи лінійку косметичних засобів, робить тверезий висновок про те, що розкішну шевелюру клацанням пальців зробити може лише майстер фотошопу.

Так, реальність така, що для того, щоб похвалитися красивими волоссям, доводитися докладати зусилль. Будь то кератинування, ламінування або звичайні домашні процедури по догляду за волоссям.

Косметік центр зупинив свій вибір косметиці для волосся Davines. У нашому салоні використовується найширший асортимент продуктів вищеназваної фірми. Косметика Davines популярна не тільки на батьківщині, в Італії, але і у всьому світі. Виробник використовує, головним чином, екологічно чисті компоненти, залишаючи за собою статус ексклюзивної косметики. Тому продукти Davines можна придбати лише в професійних косметичних салонах.

У своєму виробництві Davines використовує технологічні цикли, які дозволяють отримати продукти максимально корисні для споживача, мінімалізуючи при цьому шкоду для навколишнього середовища. (Такий технологічний цикл носить назву «біла біотехнологія».) Слід зазначити, що сировина, яка використовується в Davines, вирощується виключно в екологічно чистих районах, а продукція упаковується в безпечний харчовий пластик.

Але якій би фірмі-виробнику не надав перевагу споживач, важливо, вибираючи ту чи іншу продукцію, не полінуватися прочитати склад. Адже те, що врятувало подругу з перепаленою «хімією», може абсолютно не підійти людині з жирним волоссям.

Косметологи звертають вашу увагу на те, що засоби для сухого, посіченого і тонкого волосся, як правило, багаті на відновлюючі та поживні компонентами: маслама, протеїни, амінокислоти. Для жирного ж волосся така «дієта» неприпустима: волосся стане ще більш важким, виглядатиме неакуратно і неохайно. Для такого типу волосся розробляються засоби, які здатні регулювати виділення сала шкірою голови.

Не варто забувати і про бальзами, маски та есенції Davines. Зазвичай маски з кондиціонерами випускають серійно, щоб доповнити і підсилити дію один одного. При регулярному використанні косметичні продукти від Davines посилять ефект проведених салонних процедур і допоможуть зберегти здоров'я і красу вашого волосся.

Багато зірок світової величини, в тому числі Мадонна, віддають свою перевагу Davines, а Ви ?