Головна arrow_forward Новини arrow_forward

Целюліт

Целюліт
keyboard_backspaceНазад 25 листопада 2015

  Кожна третя жінці в нашій країні, дивлячись у дзеркало на свої стегна, не з чуток знає, що таке целюліт, або ж, висловлюючись медичними термінами, набряково-фіброзна панікулопатія. Це стан, який вказує на змінений стан підшкірно-жирової клітковини. Судинні та гормональні зміни, які ускладнюються сидячим способом життя, стресом, неправильним харчуванням, захворюванням печінки і кишечника, представляють собою цілий комплекс негативних факторів, які не найкращим чином відбиваються на мікроциркуляції жирової тканини.
            Не треба думати, що горезвісна «апельсинова кірка» - проблема тільки пишних дам. Целюліт не робить винятків і для струнких жіночок. Фізичні вправи, спрямовані на профілактику та лікування целюліту, багато в чому схожі з вправами, пропоновані особам, які страждають ожирінням. Важливо, щоб фізична активність була регулярною і не дуже інтенсивною. Не треба подвигів і рекордів. Якщо замість прогулянки, ви виберете біг, то отримаєте ефект, зворотний очікуваному. В результаті метаболізму в тканинах накопичиться молочна кислота - союзник целюліту, яка справляє негативний вплив на циркуляцію і оксигенацію тканин.
            Рекомендується проводити довгострокові заняття, такі як їзда на велосипеді, швидка ходьба або просто піша прогулянка. Переваг таких програм багато: систематична фізична активність (принаймні, 30-40 хвилин на день) призводить до загального покращення серцево-судинної діяльності та дихальної ємності. Таким чином, можна подолати проблеми кровообігу, що є найбільшим фактором ризику для розвитку целюліту. Фізичні вправи бажано проводити регулярно, не менше трьох днів на тиждень.
«Зонами ризику» при целюліті є певні ділянки тіла, в основному такі як стегна, сідниці, іноді й руки. Тому доцільно поєднувати постійну зміну вправ, які стимулюють проблемні області. Необхідно відзначити, що на користь целюліту працює і венозний застій, спровокований захопленням дам високими підборами. Безумовно, ніжка на каблучку виглядає стрункішою, але чи варта гра свічок?
            Ведучи «війну» з целюлітом, не забуваємо і про харчування. Важливо дотримуватися дієти, яка багата овочами і клітковиною, їсти принаймні 3 рази на день, пити - літр - півтора води, уникати продуктів з високим вмістом жиру, алкоголю і навіть надмірного споживання кави (більше 2 -3 раз на день). Постарайтеся обмежити в своєму раціоні сіль.
            Говорячи про звички, відзначимо, що спати треба не менше 8 годин на день і спробувати зменшити стрес, наскільки це можливо. Принципове значення має і ваш позитивний настрій, з яким ви запускаєте свою антицелюлітну програму. Якщо у вас не завжди знаходиться час і бажання на фізичну активність, то надійними помічниками в боротьбі з «апельсиновою кіркою» для вас може стати антицелюлітний масаж, пресотерапія, антицелюлітні обгортання і миостимуляция. У Косметик-центрі ви можна пройти весь комплекс вищеназваних процедур.