Головна arrow_forward Новини arrow_forward

Збільшення губ

Збільшення губ
keyboard_backspaceНазад 23 червня 2017

Модні віяння впливають не лише на наш гардероб, але й, безсумнівно, на зовнішність. Те, що в середні століття вважалося еталоном, сьогодні може стати причиною комплексів. Візьмемо, наприклад, губи. Середньовічна західноєвропейська красуня, гідна полотен і фресок того часу, обов'язково повинна була б бути володаркою тонких губ. Товсті губи, як у темношкірих рабинь, вважалися вульгарними.

Фізіогномісти характеризували людей з тонкими губами як стриманих, самодостатніх, які вміють володіти своїми емоціями і не прагнуть до публічного визнання. Вчені форму губ пов'язують з кліматом і харчуванням предків. Північні народи, дійсно, мають тонкі та середнього розміру губи, південні - більш «пухкі».

Реалії такі, що сьогодні модно мати саме об'ємні губи, навіть якщо у вас типова зовнішність арійця зі стійким нордичним характером. І допомогти в отриманні вуст мрії можуть сучасних естетичні методики. Для протидії втрати об’єму і дегідратації губ є сенс вдатися до використання наповнювачів.

Асортимент наповнювачів для губ на косметичному ринку постійно оновлюється. Найбільш затребуваною і широко використовуваною речовиною на даний час є гіалуронова кислота. Цей компонент виробляють з фармацевтичної строгістю для досягнення безпечних результатів.

Гіалуронова кислота - це глікозаміноглікан, який природним чином виробляється в нашому організмі і є присутнім у сполучній тканині. Його основною функцією є підтримка еластичності шкіри, її захист. Сучасні технології дозволяють синтетично відтворити цю речовину, яка повністю біологічно сумісна. Остаточний продукт синтезу являє собою безбарвний в'язкий гель.

Наповнювачі на основі останньої кислоти є більш інноваційними та ефективними. Їх стабілізація дозволяє утворювати тривимірні молекулярні мережі і проходити меншу кількість сеансів. Гіалуронова кислота вводиться в малих дозах шприцом з дуже тонкою голкою, заповнюючи зморшки, зволожуючи дерму і стимулюючи виробництво фібробластами колагену та еластину. Ін'єкції філера в поєднанні з м'яким анестетиком (лідокаїн) роблять процедуру менш болючою.

Після процедури губи набувають необхідної повноти і природного контуру, які зберігаються на протязі близько шести місяців. Далі можна знову вдатися до відновлення потрібного ефекту.

Не зайвим буде нагадати, що вдаватися до процедури збільшення губ слід лише строго в ліцензованих косметичних салонах. Тривалість процедури становить від 15 до 30 хвилин, загальне перебування в салоні - до 2 годин. За півгодини до ін'єкцій наноситься знеболююча мазь, інакше пацієнт може відчувати почуття дискомфорту або болю в чутливій області губ. Після кожної ін'єкції лікар масажує оброблювану ділянку.

Переваги збільшення губ за допомогою наповнювача перед хірургічним втручанням очевидні:

- форма губ змінюється поступово;

- природній вигляд;

- обмежена інвазивність втручання;

- швидкий час відновлення;

- цінова доступність.

Побічні ефекти після ін'єкційної процедури збільшення губ мінімальні, проте, можливі. Можуть з'явитися невелике почервоніння і набряки, які зникають через 24 - 48 годин.

Протипоказаннями до процедури є: підвищена чутливість до компонентів наповнювача, вагітність і лактація, аутоімунні захворювання.

Якщо у Вас виникли питання щодо теми збільшення губ, або хотілося б вдатися до даної процедури, звертайтеся за консультацією до фахівців ліцензованого салону краси «Косметік - центр».