Головна arrow_forward Новини arrow_forward

ВІДШАРУВАННЯ НІГТІВ

ВІДШАРУВАННЯ НІГТІВ
keyboard_backspaceНазад 12 лютого 2016

Відшарування нігтів - не тільки естетична проблема жінок: з давніх часів нігті символізують зброю нападу і захисту. Завдяки нігтям, забезпечується висока точність маніпулятивних рухів, також вони несуть відповідальність за чутливість кінчиків пальців, завдяки багатій іннервації нігтьового ложа. Але якщо Ваша «зброя» стала крихкою - то це серйозний сигнал.

Без перебільшення можна сказати, що нігті, як очі і волосся, мають свою власну мову, яку нам необхідно вміти розуміти. Червоні очі говорять про втому, випадіння волосся - про стрес. Нігті також можуть багато про що розповісти.

Здоровий і міцний ніготь відображає оптимальний стан здоров'я, а також фізіологічну рівновагу в організмі. Зміна структури нігтів - індикатор істотних розладів в організмі. Такі характеристики, як твердість, міцність і еластичність нігтя обумовлені наявністю кератину - білка, що складається з довгих ланцюгів амінокислот, мікроелементів, таких як цинк і залізо, мідь і вітаміни (А, В6, С, Е). Звичайно, що при дефіциті цих речовин нігті страждають.

Причини

Ослаблення нігтів має місце в першу чергу при недоїданні або нераціональному харчуванні. Тому слід пам'ятати, що самий надійний засіб для відновлення здоров'я Ваших нігтів - це здоровий та повноцінний раціон.

Іншими причинами крихкості і розшаровування нігтьової пластинки може бути старіння організму, а також травматичні фактори, наприклад, контакт з дуже високим або низьким рН. Погіршує стан нігтя використання неякісних лакових покриттів. Розчинники для зняття лаку зневоднюють пластинку. Їх застосування робить нігті більш сухим і ламким. Перенесені хвороби також відображаються на стані нігтів.

Захист

Для захисту від мікротравм нігтьової пластинки та шкіри рук хорошим засобом є звичка працювати з побутовою хімією в господарських рукавичках. Важливою профілактичною мірою є застосування зволожуючого крему, лікувальних ванн з відвару хвоща і маски на ручки з масла солодкого мигдалю. Існує цілий перелік спеціальних емульсій та гелів для місцевого застосування, які в практичному плані живлять ніготь і захищають його, так званим, гідрофобним «щитом».

Якщо першопричиною відшарування нігтів являється дефіцит поживних речовин, є сенс доповнити свій раціон комплексом вітамінів і мінеральних добавок. Основою поживних сумішей для нігтів є амінокислоти, мінеральні солі і вітаміни.

У салоні «Косметик - центр» для лікувальних і профілактичних цілей нашими майстрами манікюру використовуються спеціальні лакові покриття, які допоможуть Вам вирішити проблему відшарування та ламкості нігтів. Ціна лікувального лакового покриття на сьогодні становить 30 грн.