Головна arrow_forward Новини arrow_forward

Водоростеві обгортання ламінарією

Водоростеві обгортання ламінарією
keyboard_backspaceНазад 30 серпня 2019

            Літо майже скінчилося, і не всім пощастило провести відпустку на пляжі або під вітрилами. Втім, не варто засмучуватися, адже ми можемо надолужити згаяне, не вирушаючи за тридев'ять земель. Сеанси водорослевих обгортань в салоні краси «Косметик-центр» здатні підняти настрій і поліпшити стан шкіри не менш ефективно, ніж морський курорт.
              Ламінарія - водорість, яка використовується для процедур обгортання в нашому салоні. Вона відома людству з незапам'ятних часів, і її заслужено називають енергією моря. Унікальний склад водорості надзвичайно багатий мінералами, вітамінами, мікроелементами. Ламінарія може допомогти нам в нормалізації обмінних процесів. За рахунок високих концентрацій біологічно активних речовин обгортання з ламінарії характеризуються вираженим антицелюлітним ефектом. (При наявності протипоказань процедура служить альтернативою апаратним антицелюлітний методам.)
              Ламінарія - відмінний допоміжний метод в боротьбі з ожирінням, особливо, якщо використовувати цільні таломи водорості. Йод, що міститься в рослині, діє як активатор спалювання жиру. Процедура водорослевого обгортання ламінарією абсолютно унікальна, і дуже важливо , щоб використовувалося якісна, натуральна сировина.
              Показання
              Водоростеві обгортання мають позитивний вплив на весь організм в цілому. Проходить стимуляція процесу ліполізу в підшкірній жировій клітковині і лімфодренажу. Після декількох сеансів обгортань відновлюється тонус шкіри, стають менш помітними розтяжки. Крім усього іншого, обгортання ламінарією - це приємна розслаблююча процедура.
              Типи обгортань
              Загалом, в косметичних салонах практикується кілька типів обгортань з морських водоростей, це: гарячі, холодні та контрастні. Гарячі обгортання розширюють кровоносні судини і гарно впливають на кровообіг. Вони особливо показані при целюліті, і дають помітні результати. Холодні обгортання проводять зазвичай локально, на певні області тіла, вони покращують відтік лімфи. При контрастних обгортаннях спочатку використовується теплий компрес, а потім наносяться водорості (або водоростева маска) з охолоджуючим ефектом на ту ж область. Треба відзначити, що контрастне обгортання чудово себе зарекомендувало в разі набрякових форм целюліту. Оптимальний курс процедур складається з 8 - 10 сеансів, з періодичністю 1 раз в 2 - 3 дні.
              Підготовка
              Щоб результат впливу водорослевого обгортання був максимальним, важливо накладати його на чисту, правильно підготовлену шкіру. Перед процедурою необхідно ретельно змити всю косметику, а ще краще - провести пілінг для тіла. Пори шкіри будуть відкриті і процес проникнення корисних речовин через них значно полегшиться.
              Протипоказання
             Існує ряд протипоказань, які слід обов'язково враховувати, приступаючи до водоростевим обгортання. До них відносяться:
•    тиреотоксикоз;
•    варикозне розширення вен;
•    діабет;
•    онкологічні захворювання;
•    трофічні виразки.
Не варто робити процедуру під час вагітності, після епіляції або при наявності ран і висипань. Обгортання з водоростей абсолютно протипоказані тим, у кого є алергія на йод.
              Цікаво знати, що оптимальний час для сеансу водорослевого обгортання з метою схуднення - вечір, тому що через 18 годин фізіологічні процеси в шкірі посиляться, і мінеральні речовини будуть краще засвоюватися. Після обгортання шкіру витирати рушником не слід, необхідно щоб вона висохла самостійно.
              Запрошуємо Вас на процедури водорослевого обгортання в салон краси «Косметик-центр». Чарівна енергія моря поверне Вашій шкірі молодість і красу, дозволить повноцінно відпочити і розслабитися після стомлюючого дня.