Головна arrow_forward Новини arrow_forward

Вугрова хвороба

Вугрова хвороба
keyboard_backspaceНазад 25 листопада 2015

Вугрова хвороба – це захворювання, яке проявляється появою на шкірі обличчя, рідше грудей і спини, запальних прищів і вугрів.

Косметік Центр пропонує три кроки від прищів до чистої шкіри.

Крок №1: грамотна консультація лікаря дерматолога і призначення лікування

А) діагностика і визначення причини

Б) призначення курсу лікування всередину

В) призначення ефективного зовнішнього лікування і догляду

Крок №2: за наявності запальних елементів фототерапія IPL-лазером (250грн )

Італійський лазер EpilOneIPL+RFостаннього покоління. Принцип лікування акне полягає у використанні фото динамічного ефекту. Proprioni bacterium acnes виробляють порфірин. Під дією IPL-випромінювання порфірин вступає в фотодинамічну реакцію і з нього виділяється атомарний кисень. Атомарний кисень, з’єднуючись з оболонкою клітини, руйнує P.acnesі клітини сальних залоз. Таким чином, фототерапія IPL-лазером дозволяє боротись з основним бактеріальним збудником акне без застосування антибіотикотерапії, та досягати кращих результатів ніж при застосуванні зовнішніх антибіотиковмісних засобів.

Крок №3: за наявності чорних цяток чистка обличчя механічна (200 грн) або ультразвукова (250 грн)

Показами для механічної чистки є більш глибокі елементи, ультразвукова має ряд інших переваг :

Ультразвук має бактерицидну дію, тому під час чистки гинуть бактерії, а крім того це процедура два в одному -  чистка плюс  ультразвуковий масаж на рівні клітин одночасно. В Косметік Центрі можна ці два види чистки поєднувати.

Важливо розуміти, що чистка не є лікувальною процедурою, а є доглядом, тому косметологи Косметік Центру рекомендують не минати перший крок і призначають лікування зовнішнє і внутрішнє, а чистку здійснювати на завершальному етапі, щоб вичистити залишки шкірного сала з пор і досягнути бездоганного вигляду.

                                                          Будьте здоровими і гарними, а ми будемо Вашим маленьким секретом.