
- БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЯ
- МЕЗОТЕРАПІЯ
- КОНТУРНА ПЛАСТИКА
- УКОЛИ БОТОКСУ, ДІСПОРТУ
- ЛІКУВАННЯ ГІПЕРПІГМЕНТАЦІЇ
- ЛІКУВАННЯ ПРОБЛЕМНОЇ ШКІРИ
- ПІЛІНГИ
- МІКРОТОКОВА ТЕРАПІЯ
- ОМОЛОДЖЕННЯ ШКІРИ ОБЛИЧЧЯ
- RF-РАДІОХВИЛЬОВИЙ ЛІФТИНГ ОБЛИЧЧЯ
- ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
- АНТИЦЕЛЮЛІТНА ПРОГРАМА
- МАСАЖ, SPA-ПРОЦЕДУРИ
- ВИДАЛЕННЯ БОРОДАВОК
- ПЕРУКАРСЬКІ ПОСЛУГИ
- МАНІКЮР, ПЕДИКЮР
Мороз - справжнє випробування для ніжних губ. На холоді вони тріскаються, з'являється лущення, і вигляд стає не дуже привабливим. Як же зарадити проблемі?
Шкіра губ дуже тонка, і в її товщі немає жирових залоз, секрет яких забезпечує природний захист і пом'якшення. Тому на допомогу може прийти бальзам або помада. Існує думка, що подібні косметичні засоби викликають звикання, і з часом без них губи вже не можуть обійтися. Однак це правда лише частково.
Так, після використання певних бальзамів, губи можуть стати більш сухими, але тут справа не в звиканні. Подібні засоби містять гідратанти, типу гліцерину, пантенолу, гіалуронової кислоти, але в них немає бар'єрних компонентів. Тоді волога з нижніх шарів шкіри підходить до поверхні, і створюється зволожуючий ефект. При виході на вулицю у вітряну погоду або при перебуванні в приміщенні з сухим повітрям, ця волога швидко випаровується, і губи лущаться і сохнуть.
Що ж робити? Читайте уважно склад косметичного засобу. Помада або бальзам повинні містити як зволожуючі складові, так і «замикачі»: ланолін, рослинні масла, бджолиний віск, вазелін.
Вазелін заслуговує окремого слова. Хоча це і не натуральний продукт, він чудово виконує бар'єрну функцію, заповнюючи мікротріщини, які заживають швидше. Рослинні та тваринні компоненти теж можуть впоратися з цією роллю, але через синтетичну природу вазеліну на нього практично не буває алергії.
Відмінно себе рекомендує і ланолін, але засоби з ним дорожчі. Особливість масла ші та воску в тому, що вони на холоді застигають, тому взимку на вулиці користі від них мало.
Обов'язково варто звернути увагу на пептиди і кераміди в складі бальзаму. Це загоюючі та зволожуючі екстракти рослинного походження. Ментол, камфора - приємно освіжають, проте не підходять алергікам.
Причини сухості
Постійне лущення губ може свідчити про алергію не тільки на склад помади, але й харчові продукти, зубну пасту або жувальну гумку. Сухі губи часто зустрічаються при:
• зневодненні організму;
• звичкою дихати через рот;
• гіпервітамінозі вітаміну А;
• гіповітамінозі вітаміну В;
• прийомі деяких лікарських препаратів.
Правильний зимовий догляд за губами включає в себе ряд нехитрих правил. Ці рекомендації допоможуть до мінімуму звести ризик пересихання шкіри губ.
Не облизуйте губи на вулиці. Морозне повітря швидко випаровує слину і висушує шкіру. Позбавтеся від звички закушувати губу - мікротравми часто стають причиною запалень. Видаляйте помаду спеціальними для цього засобами - лосьйоном, гелем, міцелярної водою.
Намагайтеся щодня робити масаж губ мокрою зубною щіткою з м'якою щетиною. Не допускайте зневоднення - пийте більше води.
З салонних процедур чудово себе зарекомендувала біоревіталізація - вона забезпечить не тільки зволоження, але й регенерацію. Пройти процедуру можна в нашому салоні краси «Косметік-центр».
Незважаючи на модні тенденції, постарайтеся обмежити використання помад з матовою текстурою. Такі помади містять висушуючі компоненти, тому зимовий період - не найкращий час для них. Те саме можна сказати і про гелевий блиск. Низькі температури ущільнюють його, в результаті губи стягуються і з'являються мікротріщини.
Також добре зволожити губи і поліпшити мікроциркуляцію крові допоможе пілінг якісним скрабом. Зверніть увагу на засоби, що не містять грубих абразивних частинок. З домашніх засобів підійде мед, мелені вівсяні пластівці з рослинним маслом. Одного сеансу в тиждень цілком достатньо.