Головна arrow_forward

Послуги

УКОЛИ БОТОКСУ, ДІСПОРТУ

Ботокс та діспорт – ін’єкційні препарати очищеного ботулотоксину типу А. Відмінність їх між собою полягає у дозуванні одиниць токсину на мікрограм альбуміну. Ботокс і діспорт попереджають скорочення м’язів та їх розслаблення, внаслідок чого досягається відчутний ефект розгладження зморшок.
В якому віці рекомендовано колоти  препарати ботулотоксину?
Чітких вікових рамок немає. Ідеальна вікова категорія пацієнтів від 30 до 55 років. Раніше це не доцільно, пізніше у деяких пацієнтів є ризик значного зниження тонусу м’язів та провисання м’яких тканин. Сигналом для перших уколів є поява мімічних зморшок, якщо рішення про застосування ботулотоксину прийнято, то краще робити ін’єкції швидше, а не чекати поки зморшки будуть надто глибокими, а залом шкіри виражений. 
 
Наскільки шкідливі ін’єкції ботулотоксину для організму в цілому?
Системного впливу на організм при застосуванні косметологічних доз ботулотоксину немає, оскільки це зовсім мізерні дози, які діють лише місцево і обмежений період часу. Ще одним доказом безпечності препарату є його застосування у дітей раннього віку в значно вищих дозах ніж в косметології при такому важкому стані як ДЦП для зниження тонусу м’язів і зняття спастики.
 
Чи є синдром відміни після застосування ін’єкцій ботулотоксину?
Звичайно ні, оскільки  після завершення дії препарату тонус м’язів повертається до свого попереднього стану. Після тривалого безперервного кількарічного застосування препарату тонус м’язів може навіть залишитись дещо зниженим, але ні в якому разі після відміни препарату м’язи не можуть прийти в гіпертонус і поглибити зморшки – це виключено і протиречить  механізму дії препарату. Єдина залежність, яка виникає від препарату – це психологічна. Пацієнти настільки подобаються собі після введення ботоксу чи диспорту, що не бажають відмовляти собі виглядати молодими і гарними.
 
Коли починається ефект і скільки він триває?
Ін’єкції ботоксу і диспорту стали такими популярними в світі завдяки швидкому видимому омолоджуючому ефекту. Препарати починають діяти через кілька днів після введення, остаточно закріплюється ефект через 2 тижні. Триває дія препаратів в середньому 4-8 місяців, це залежить від емоційності міміки пацієнта, особливостей кровопостачання та інших факторів. Рекомендовано повторювати процедуру 2 рази на рік.
 
В чому полягає різниця між ботоксом та диспортом? 
Це два ідентичних за дією препарати.  Відмінність їх між собою полягає у дозуванні одиниць токсину на мікрограм альбуміну. Вони дещо відрізняються за рекомендованими точками введення, оскільки мають різну здатність до дифузії в тканинах. Ботокс виготовляється американською фармкомпанією, а диспорт – французькою.  В Косметік центрі працюють лікарі, сертифіковані спеціалісти, котрі застосовують обидва препарати. Лікар дерматолог косметолог використовує Ботокс, а лікар пластичний хірург з Диспорт.
 

Детальніше keyboard_arrow_right