Головна arrow_forward

Послуги

УКОЛИ БОТОКСУ, ДІСПОРТУ

Ботокс та діспорт – ін’єкційні препарати очищеного ботулотоксину типу А. Відмінність їх між собою полягає у дозуванні одиниць токсину на мікрограм альбуміну. Ботокс і діспорт попереджають скорочення м’язів та їх розслаблення, внаслідок чого досягається відчутний ефект розгладження зморшок.
В якому віці рекомендовано колоти  препарати ботулотоксину?
Чітких вікових рамок немає. Ідеальна вікова категорія пацієнтів від 30 до 55 років. Раніше це не доцільно, пізніше у деяких пацієнтів є ризик значного зниження тонусу м’язів та провисання м’яких тканин. Сигналом для перших уколів є поява мімічних зморшок, якщо рішення про застосування ботулотоксину прийнято, то краще робити ін’єкції швидше, а не чекати поки зморшки будуть надто глибокими, а залом шкіри виражений. 
 
Наскільки шкідливі ін’єкції ботулотоксину для організму в цілому?
Системного впливу на організм при застосуванні косметологічних доз ботулотоксину немає, оскільки це зовсім мізерні дози, які діють лише місцево і обмежений період часу. Ще одним доказом безпечності препарату є його застосування у дітей раннього віку в значно вищих дозах ніж в косметології при такому важкому стані як ДЦП для зниження тонусу м’язів і зняття спастики.
 
Чи є синдром відміни після застосування ін’єкцій ботулотоксину?
Звичайно ні, оскільки  після завершення дії препарату тонус м’язів повертається до свого попереднього стану. Після тривалого безперервного кількарічного застосування препарату тонус м’язів може навіть залишитись дещо зниженим, але ні в якому разі після відміни препарату м’язи не можуть прийти в гіпертонус і поглибити зморшки – це виключено і протиречить  механізму дії препарату. Єдина залежність, яка виникає від препарату – це психологічна. Пацієнти настільки подобаються собі після введення ботоксу чи диспорту, що не бажають відмовляти собі виглядати молодими і гарними.
 
Коли починається ефект і скільки він триває?
Ін’єкції ботоксу і диспорту стали такими популярними в світі завдяки швидкому видимому омолоджуючому ефекту. Препарати починають діяти через кілька днів після введення, остаточно закріплюється ефект через 2 тижні. Триває дія препаратів в середньому 4-8 місяців, це залежить від емоційності міміки пацієнта, особливостей кровопостачання та інших факторів. Рекомендовано повторювати процедуру 2 рази на рік.
 
В чому полягає різниця між ботоксом та диспортом? 
Це два ідентичних за дією препарати.  Відмінність їх між собою полягає у дозуванні одиниць токсину на мікрограм альбуміну. Вони дещо відрізняються за рекомендованими точками введення, оскільки мають різну здатність до дифузії в тканинах. Ботокс виготовляється американською фармкомпанією, а диспорт – французькою.  В Косметік центрі працюють лікарі, сертифіковані спеціалісти, котрі застосовують обидва препарати. Лікар дерматолог косметолог використовує Ботокс, а лікар пластичний хірург з Диспорт.
 

Детальніше keyboard_arrow_right
ПЕРМАНЕНТНИЙ МАКІЯЖ

     Бажання бути красивою, не залежно від обставин, невіддільне від жіночої сутності. Визнаємо, що хтось із нас лінивіше, а хтось - активніше у своєму прагненні до привабливого образу саму себе. І немає більш дієвого і доступного засобу, здатного за відносно короткий час так ефектно перетворити жіноче личко, ніж макіяж.
         Статистики порахували, що жінка в середньому на щоденний макіяж витрачає від 15 хвилин до години. Одній дамочці для досконалості досить просто носика припудпити, а інший доводитися щоранку, як справдешньому художнику, малювати собі нове «обличчя». Але, не залежно від того, наскільки щедро природа обдарувала жінку, їй хочеться, щоб брови були в порядку завжди, а лінії очей і губ - ідеальні, і щоб на все це не йшло багато сил та часу.

Перманентний макіяж, званий також татуаж - коригуюче татуювання, сучасний компроміс між інноваціями та традиціями. Можна сміливо заявити, що перманентний макіяж, в певному сенсі, - мистецтво, яке базується не тільки на законах естетики, але і новітніх технологіях, що відповідають міжнародним нормам  гігієни та безпеки.

Татуаж передбачає введення пігментів у верхній шар шкіри, щоб прикрасити, змінити, виправити і збалансувати певні риси обличчя або тіла, реагуючи на індивідуальне бачення краси кожної людини. Конкретний склад пігментів, використовуваних у практиці перманентного макіяжу, тримає малюнок відповідно до природних морфологічних змін рис обличчя.

Перманентний макіяж дозволяє:
- змінити форму брів, очей і губ найбільш натуральним чином;
- підтримувати та коригувати попередній татуаж, оцінюючи зміни, пов'язані з модою або морфологією;
- здійснити маскування шрамів і ветіліго;
- підкреслити насиченість кольору навколососкової зони.

Перед тим, як зважитися на татуаж, важливо пройти детальну консультацію професійного візажиста. Результат перманентного макіяжу повинен виглядати природно, навіть в умовах денного освітлення.

Деякі пацієнтки побоюються, що процедура татуажу може бути болючою. Тут важливо відзначити, що біль - фактор суто індивідуальний і суб'єктивний. Використання в нашому салоні сучасного обладнання - роторної машинки, істотно зменшує це невелика незручність, яке відчутно тільки під час процедури.

Перманентний макіяж підходить для жінок і чоловіків будь-якого віку, щоб поліпшити свою зовнішність, а також приховати травми, або дефекти. Він може стати чудовою альтернативою звичайному макіяжу для людей з алергією на звичайну косметику, спортсменів. Однак існують і протипоказання. До них відносяться:
- захворювання системи кровотворення;
- бронхіальна астма;
- запальні захворювання шкіри;
- цукровий діабет;

Не варто також планувати візит в салон, якщо ваша шкіра схильна до утворення келоїдних рубців, при застуді і під час менструального циклу.

Детальніше keyboard_arrow_right