Головна arrow_forward Послуги arrow_forward

АНТИЦЕЛЮЛІТНА ПРОГРАМА

АНТИЦЕЛЮЛІТНА ПРОГРАМА

Корекція фігури базується на підборі індивідуальних атицелюлітних програм і програм для схуднення, орієнтованих на особливості конституції клієнтки. Застосовуються поєднання процедур, які руйнують жирові клітини (антицелюлітний масаж, кавітація, мікротоковий масаж, вакуумний вібромасаж, мезотерапія) і процедур, які виводять їх із організму з током лімфи (антицелюлітний масаж, пресотерапія).

Спеціалісти
Довжик
Оксана
Петрівна

2003 рік - вступ до Кіровоградського медичного коледжу ім.Є.Й.Мухіна на акушерський факультет. 2006 року отриманий диплом зі спеціальністю «Акушерська справа». В 2005-році при медичному коледжі пройшла навчання з лікувального масажу і отримала свідоцтво державного зразка «медична сестра з лікувального масажу». 2014 рік - пройшла курси навчальні з масажу при Кіровоградській обласній лікарні, де отримала сертифікат державного зразка «сестри медичної з масажу 2-категорії». У 2014році перевелась до Броварського наукового нейрореабілітаційного центру «НОДус» на посаду інструктора ЛФК та сестри медичної з масажу ,у Київській області. По сімейним обставинам переїхала до Луцьку у 2015 р. 2015 рік - влаштована на посаду «сестра медична з масажу» у «Косметік –Центр», де й  працює. 2016 рік - пройшла навчання у Києві у Європейській школі «Реабілітолог».

 

 

інституту Апледжера США, курс краніосакральна терапія 1.(КСТ _1). Отримала сертифікат європейського стандарту та внесенадо спілки реабілітологів Єропи. 2018 року пройшла навчання у Києві в Європейській школі з масажу «INELDEA» та отримала сертифікати СПА та дієтологія.