Головна arrow_forward Послуги arrow_forward

БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЯ

БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЯ

Біоревіталізація – сучасна ін’єкційна методика омолодження, яка відновлює тонус та еластичність шкіри, позбавляє зморшок та уповільнює старіння. В основі методики лежить введення всередину шкіри гіалуронової кислоти, завдяки чому стимулюється синтез власного еластину та колагену. Максимальна кількість сеансів – 2-3 з повтором через 2-3 місяці для підтримки отриманого результату.

Спеціалісти
Савенко
Алла
Олександрівна

 Косметолог, масажист-естетист. У 2008 році закінчила ВНУ ім. Лесі Українки та здобула кваліфікацію хіміка. Додатково пройшла спеціалізований курс по програмі "Оздоровчо-профілактичний та лікувальний масаж".
2014-2015 роки - проходження семінарів та тренінгів з правом роботи з такими косметичними компаніями як: "Доктор Юдина", "TOP COSMETICS", "Sesderma", "Martinex", "Karse", "EMET", "Cell Fusion C". 2015-2018 роки - пройшла теоретичний і практичний курс навчання на професійній косметиці: “GENOSYS”, “Jean D’arcel”, “Gernetic”, “Institut Esthederm”, “DERMAIOGICA”, “ELEMIS”, “OBAGI”, “DMK” та ін. Пройшла курс італійського масажу обличчя “Gym” та “SOYSOY FACE MASSAGE” на косметиці Gerard’s.