Головна arrow_forward Послуги arrow_forward

ЛІКУВАННЯ ГІПЕРПІГМЕНТАЦІЇ

ЛІКУВАННЯ ГІПЕРПІГМЕНТАЦІЇ

Перш за все визначається ступінь глибини гіперпігментації, її причина і тип. Призначається відповідне лікування всередину і програми зовнішніх протоколів, що за потреби включають маски і пілінги. Лише у Косметік-центрі представлена найдієвіше програма New Derm для зовнішнього лікування гіперпігментації від американської компанії Obagi. А також у нас застосовується лазерне IPL-випромінювання, що поглинається пігментом і руйнує його.

Спеціалісти
Шафранюк
Інна
Георгіївна

Лікар дерматовенеролог, косметолог.
В 1994 році закінчила Ужгородський державний університет, лікувальний факультет.
1994-1997 рр. пройшла інтернатуру по дерматовенерології при Волинському обласному шкірно-венерологічному диспансері. З 1997 року працювала лікарем - дерматовенерологом диспансеру. З липня 2004 року по даний час працює в Волинському обласному шкірно-венерологічного диспансері на посаді завідувачки диспансерним відділенням.
Постійно підвищує свій професійний рівень на курсах підвищення кваліфікації. З 2007 року присвоєна вища кваліфікаційна категорія по спеціальності «дерматовенерологія».
Володію основами дерматоскопії, пройшла курс по дерматоскопії (Київ, 2013), “Лікування шкірних вад методом мезотерапії“ (Київ, 2015 рік).
Брала участь в конгресі по прикладній естетиці і косметології в Україні, учасникфоруму трихологів (Київ, 2016 рік).
Є членом Української академії дерматовенерології та Української асоціації лікарів дерматовенерологів і косметологів.