Головна arrow_forward Послуги arrow_forward

МАНІКЮР, ПЕДИКЮР

МАНІКЮР, ПЕДИКЮР

Манікюрні послуги. Професіоналізм та багаторічний досвід майстрів, стерильні інструменти в т. ч. індивідуальні щіточки і пилочки для педикюру. Покриття нігтів гель-лаком і швидка (30 сек) сушка в LED-лампі, яка не призводить до фотостаріння шкіри, на відміну від звичайних ультрафіолетових ламп. Лікувальний педикюр. Застосування торгових марок Orly, CND і лікувально лінії Zuda. Гель- лаки Shellac і Gelishgarmony – найбільший асортимент у Луцьку, більше 50 кольорів.

Спеціалісти
Савенко
Алла
Олександрівна

 Косметолог, масажист-естетист. У 2008 році закінчила ВНУ ім. Лесі Українки та здобула кваліфікацію хіміка. Додатково пройшла спеціалізований курс по програмі "Оздоровчо-профілактичний та лікувальний масаж".
2014-2015 роки - проходження семінарів та тренінгів з правом роботи з такими косметичними компаніями як: "Доктор Юдина", "TOP COSMETICS", "Sesderma", "Martinex", "Karse", "EMET", "Cell Fusion C". 2015-2018 роки - пройшла теоретичний і практичний курс навчання на професійній косметиці: “GENOSYS”, “Jean D’arcel”, “Gernetic”, “Institut Esthederm”, “DERMAIOGICA”, “ELEMIS”, “OBAGI”, “DMK” та ін. Пройшла курс італійського масажу обличчя “Gym” та “SOYSOY FACE MASSAGE” на косметиці Gerard’s.