Головна arrow_forward Послуги arrow_forward

МАНІКЮР, ПЕДИКЮР

МАНІКЮР, ПЕДИКЮР

Манікюрні послуги. Професіоналізм та багаторічний досвід майстрів, стерильні інструменти в т. ч. індивідуальні щіточки і пилочки для педикюру. Покриття нігтів гель-лаком і швидка (30 сек) сушка в LED-лампі, яка не призводить до фотостаріння шкіри, на відміну від звичайних ультрафіолетових ламп. Лікувальний педикюр. Застосування торгових марок Orly, CND і лікувально лінії Zuda. Гель- лаки Shellac і Gelishgarmony – найбільший асортимент у Луцьку, більше 50 кольорів.

Спеціалісти
Ворон
Ірина
Василівна

Майстер манікюру та педикюру. 2008р. - Курси підвищення кваліфікації «Нігтьова естетика» (м.Харків). 2010р. – «Догляд за нігтями та шкірою рук» (м.Київ). 2012р. - Навчальний центр «Гармонія» (м.Київ), курси по декоративному покриттю гелевими лаками. Працювала в салоні «Ортеол», «5 елемент».

Кулініч
Тетяна
Вікторівна

Майстер манікюру та педикюру. Починала навчання у Професійно-технічному училищі №12, м.Луцьк. Після закінчення підвищувала кваліфікацію у приватних майстрів. 2009р. – Навчальний центр «Profitime», курси по гелевому моделюванню, курси по декоративному покриттю, курси по догляду за нігтями та шкірою рук. Навчальний центр «Kodi Professional», навчальний курс по роботі з гелями «Nail artist». 2010р. – «Художній розпис», «Акрилові технології». 2011р. – «Trosani», «Suda».

Савенко
Алла
Олександрівна

Косметолог, масажист-естетист. У 2008 році закінчила ВНУ ім. Лесі Українки та здобула кваліфікацію хіміка. Додатково пройшла спеціалізований курс по програмі "Оздоровчо-профілактичний та лікувальний масаж". 2014р - ТОВ "СА-КЛІНІК" S. Yudina school of beauty, диплом про закінчення курсу "Медична косметологія" та диплом "Лікування шкіряних вад методом мезотерапії", а також отримала практичний досвід пройшовши семінар на тему :"Реконструктивний масаж обличчя для в'ялої шкіри". 2015р - пройшла курси науково-практичного навчання по темі: "Біоревіталізація препаратами HYA corp Fine в практиці косметолога", "Застосування людської плаценти в практиці лікаря-косметолога". 2014-2015 -проходження семінарів та тренінгів з правом роботи з такими косметичними компаніями як: "Доктор Юдина", "TOP COSMETICS","Sesderma", "Martinex", "Karse", "EMET", "Cell Fusion C".