Головна arrow_forward Послуги arrow_forward

МАСАЖ, SPA-ПРОЦЕДУРИ

МАСАЖ, SPA-ПРОЦЕДУРИ

СПА-процедури, які поєднують приємне з корисним. Обгортання морським водоростями, грязеві, медові і екзотичні скрабування, а також різні види масажів.

Спеціалісти
Савенко
Алла
Олександрівна

Косметолог, масажист-естетист. У 2008 році закінчила ВНУ ім. Лесі Українки та здобула кваліфікацію хіміка. Додатково пройшла спеціалізований курс по програмі "Оздоровчо-профілактичний та лікувальний масаж". 2014р - ТОВ "СА-КЛІНІК" S. Yudina school of beauty, диплом про закінчення курсу "Медична косметологія" та диплом "Лікування шкіряних вад методом мезотерапії", а також отримала практичний досвід пройшовши семінар на тему :"Реконструктивний масаж обличчя для в'ялої шкіри". 2015р - пройшла курси науково-практичного навчання по темі: "Біоревіталізація препаратами HYA corp Fine в практиці косметолога", "Застосування людської плаценти в практиці лікаря-косметолога". 2014-2015 -проходження семінарів та тренінгів з правом роботи з такими косметичними компаніями як: "Доктор Юдина", "TOP COSMETICS","Sesderma", "Martinex", "Karse", "EMET", "Cell Fusion C".

Довжик
Оксана
Петрівна

Стаж роботи: з 08.2006 по 07.2015 (8 років) 2006-2008-Кіровоградська онкологічна лікарня.Посада акушер ванного відділення і інструктор ЛФК -інструктор профілакторію "Євмінова" – інструктор ЛФК з вагітними - сестра-масажист медично-ванного відділення -масажист С/М з масажу 2008-2012 майстер лікувального масажу Кіровоградської районної лікарні,фізіотерапевтичного відділення 2012-2015 Бровари 'Нодус"- нейрохірургічна реабілітація на посаді інструктора-масажиста ЛФК ОСВІТА: Кіровоградський медичний коледж. Спеціальність: акушер, додаткова спеціальність - сестра з медичного масажу другої категорії Впродовж багатьох років удосконалювала свою майстерність на багатьох семінарах і майстер-класах по різних видах та методиках масажу. Максимально віддана роботі з клієнтами та пацієнтами для досягнення кінцевого позитивного результату.