Головна arrow_forward Послуги arrow_forward

МІКРОТОКОВА ТЕРАПІЯ

МІКРОТОКОВА ТЕРАПІЯ

Мікротокова терапія. Суть терапії полягає у впливі на шкіру струму надмалих частот та амплітуди. Якщо Вас непокоять набряки обличчя та «мішки» під очима, то мікротокова терапія з її лімфодренажним ефектом успішно допоможе у вирішенні цих проблем. Крім того, з допомогою мікротоків здійснюється міоліфтинг, шкіра набуває пружності, овал – чіткого контуру.

Спеціалісти
Савенко
Алла
Олександрівна

 Косметолог, масажист-естетист. У 2008 році закінчила ВНУ ім. Лесі Українки та здобула кваліфікацію хіміка. Додатково пройшла спеціалізований курс по програмі "Оздоровчо-профілактичний та лікувальний масаж".
2014-2015 роки - проходження семінарів та тренінгів з правом роботи з такими косметичними компаніями як: "Доктор Юдина", "TOP COSMETICS", "Sesderma", "Martinex", "Karse", "EMET", "Cell Fusion C". 2015-2018 роки - пройшла теоретичний і практичний курс навчання на професійній косметиці: “GENOSYS”, “Jean D’arcel”, “Gernetic”, “Institut Esthederm”, “DERMAIOGICA”, “ELEMIS”, “OBAGI”, “DMK” та ін. Пройшла курс італійського масажу обличчя “Gym” та “SOYSOY FACE MASSAGE” на косметиці Gerard’s.