Головна arrow_forward Послуги arrow_forward

ПЕРМАНЕНТНИЙ МАКІЯЖ

ПЕРМАНЕНТНИЙ МАКІЯЖ

     Бажання бути красивою, не залежно від обставин, невіддільне від жіночої сутності. Визнаємо, що хтось із нас лінивіше, а хтось - активніше у своєму прагненні до привабливого образу саму себе. І немає більш дієвого і доступного засобу, здатного за відносно короткий час так ефектно перетворити жіноче личко, ніж макіяж.
         Статистики порахували, що жінка в середньому на щоденний макіяж витрачає від 15 хвилин до години. Одній дамочці для досконалості досить просто носика припудпити, а інший доводитися щоранку, як справдешньому художнику, малювати собі нове «обличчя». Але, не залежно від того, наскільки щедро природа обдарувала жінку, їй хочеться, щоб брови були в порядку завжди, а лінії очей і губ - ідеальні, і щоб на все це не йшло багато сил та часу.

Перманентний макіяж, званий також татуаж - коригуюче татуювання, сучасний компроміс між інноваціями та традиціями. Можна сміливо заявити, що перманентний макіяж, в певному сенсі, - мистецтво, яке базується не тільки на законах естетики, але і новітніх технологіях, що відповідають міжнародним нормам  гігієни та безпеки.

Татуаж передбачає введення пігментів у верхній шар шкіри, щоб прикрасити, змінити, виправити і збалансувати певні риси обличчя або тіла, реагуючи на індивідуальне бачення краси кожної людини. Конкретний склад пігментів, використовуваних у практиці перманентного макіяжу, тримає малюнок відповідно до природних морфологічних змін рис обличчя.

Перманентний макіяж дозволяє:
- змінити форму брів, очей і губ найбільш натуральним чином;
- підтримувати та коригувати попередній татуаж, оцінюючи зміни, пов'язані з модою або морфологією;
- здійснити маскування шрамів і ветіліго;
- підкреслити насиченість кольору навколососкової зони.

Перед тим, як зважитися на татуаж, важливо пройти детальну консультацію професійного візажиста. Результат перманентного макіяжу повинен виглядати природно, навіть в умовах денного освітлення.

Деякі пацієнтки побоюються, що процедура татуажу може бути болючою. Тут важливо відзначити, що біль - фактор суто індивідуальний і суб'єктивний. Використання в нашому салоні сучасного обладнання - роторної машинки, істотно зменшує це невелика незручність, яке відчутно тільки під час процедури.

Перманентний макіяж підходить для жінок і чоловіків будь-якого віку, щоб поліпшити свою зовнішність, а також приховати травми, або дефекти. Він може стати чудовою альтернативою звичайному макіяжу для людей з алергією на звичайну косметику, спортсменів. Однак існують і протипоказання. До них відносяться:
- захворювання системи кровотворення;
- бронхіальна астма;
- запальні захворювання шкіри;
- цукровий діабет;

Не варто також планувати візит в салон, якщо ваша шкіра схильна до утворення келоїдних рубців, при застуді і під час менструального циклу.