Головна arrow_forward Послуги arrow_forward

ПЕРУКАРСЬКІ ПОСЛУГИ

ПЕРУКАРСЬКІ ПОСЛУГИ

Перукарські послуги. Модельні стрижки - чоловічі, жіночі та дитячі. Фарбування і тонування волосся. Зачіски і укладки. Використання італійської косметики люкс-класу Davines, чоловічої лінії American crew, американських фарб для волосся Matrix.

Спеціалісти
Костюкевич
Мар'яна
Віталіївна

Перукар-модельєр. Закінчила Луцьке ВПУ №12 за спеціальністю майстер-перукар. 2011-2012рр. - диплом "American CREW" - модельні чоловічі стрижки, 2014р. - сертифікат "Дні паризької моди у Львові". Активно відвідує семінари та бере участь у майстер-класах "ESTEL".Сертифікований спеціаліст компанії MATRIX. Системно підвищує кваліфікацію на тренінгах MATRIX.

Яцик Ірина Андріївна

Яцик Ірина Андріївна - професійний перукар, стаж роботи 10 років, майстер-універсал. Закінчила професійно-технічне училище за спеціальністю перукар-модельєр, проходила курси стрижки «від А до Я»,  систематично підвищує кваліфікацію по фарбуванню, постійно вдосконалюється та отримує нові знання та навички. Працює з професійною американською косметикою Матрікс, італійською косметикою для волосся люкс класу Давінес, чоловічою маркою American CREW. Проводить лікувальні процедури та процедури доглялу за волоссям, зокрема детокс-кератинування, ботокс - відновлення для волосся.