Головна arrow_forward

Спеціалісти

Савенко
Алла
Олександрівна

Косметолог, масажист-естетист. У 2008 році закінчила ВНУ ім. Лесі Українки та здобула кваліфікацію хіміка. Додатково пройшла спеціалізований курс по програмі "Оздоровчо-профілактичний та лікувальний масаж". 2014р - ТОВ "СА-КЛІНІК" S. Yudina school of beauty, диплом про закінчення курсу "Медична косметологія" та диплом "Лікування шкіряних вад методом мезотерапії", а також отримала практичний досвід пройшовши семінар на тему :"Реконструктивний масаж обличчя для в'ялої шкіри". 2015р - пройшла курси науково-практичного навчання по темі: "Біоревіталізація препаратами HYA corp Fine в практиці косметолога", "Застосування людської плаценти в практиці лікаря-косметолога". 2014-2015 -проходження семінарів та тренінгів з правом роботи з такими косметичними компаніями як: "Доктор Юдина", "TOP COSMETICS","Sesderma", "Martinex", "Karse", "EMET", "Cell Fusion C".

Шафранюк
Інна
Георгіївна

Лікар дерматовенеролог, косметолог.
В 1994 році закінчила Ужгородський державний університет, лікувальний факультет.
1994-1997 рр. пройшла інтернатуру по дерматовенерології при Волинському обласному шкірно-венерологічному диспансері. З 1997 року працювала лікарем - дерматовенерологом диспансеру. З липня 2004 року по даний час працює в Волинському обласному шкірно-венерологічного диспансері на посаді завідувачки диспансерним відділенням.
Постійно підвищує свій професійний рівень на курсах підвищення кваліфікації. З 2007 року присвоєна вища кваліфікаційна категорія по спеціальності «дерматовенерологія».
Володію основами дерматоскопії, пройшла курс по дерматоскопії (Київ, 2013), “Лікування шкірних вад методом мезотерапії“ (Київ, 2015 рік).
Брала участь в конгресі по прикладній естетиці і косметології в Україні, учасникфоруму трихологів (Київ, 2016 рік).
Є членом Української академії дерматовенерології та Української асоціації лікарів дерматовенерологів і косметологів.

Петрук
Ольга
Олександрівна

Лікар хірург, косметолог.
В 2011році закінчила Одеський національний медичний університет і отримала повну вищу
освіту за спеціальністю « Лікувальна справа« .
З 2011р. по 2014р. інтернатура за спеціальністю хірургія на базі Львівського національного
університету імені Данила Галицького.
2015 р. проходила навчання в учбовому центрі “Космотрейд” і отримала сертифікати,які
свідчать про те ,що пройшла спеціальний курс за програмою “Основи тредліфтингу “ ,
“Ботокс”, “Контурна пластика”, “Біоревіталізація” та “Мезотерапія”.
2015р. отримала сертифікат по застосуванню препарату “Диспорт”.
Спеціалізація по:
 • збільшенню об’єму губ і зміненню їх форми.
 • об’єму вилиць(скул);
 • усуненню зморшок «скорботи»;
 • корегуванню носогубних складок;
 • коригуванню форми носа;
 • коригуванню носослізної борозни та периорбітальної ділянки;
 • усуненню зморшок навколо очей ;
 • усуненню зморшок в міжбрівній ділянці ;
 • усуненню зморшок на чолі;
 • згладженню западаючих рубців;
 • запобіганню поглиблення зморшок на молодій шкірі ( в осіб 20-30 років);
 • біоревіталізації.

Жердицька
Руслана

Майстер перманентного макіяжу та лазерного видалення татуювать та татуажу. У 2015 пройшла навчання в учбовому центрі "Космотрейд" за програмою "Мікродермопігментування І модуль". 2016р. - пройшла навчання у центрі классичної та апаратної косметології по видаленню татуювань і татуажу. 2016р. - пройшла майстер-клас по техніці "Snowflake"  Eyebrows. Відвідала демонстративний майстер-клас по перманентному макіяжу  брів по техніці Blend Style "Hibrid".

Ворон
Ірина
Василівна

Майстер манікюру та педикюру. 2008р. - Курси підвищення кваліфікації «Нігтьова естетика» (м.Харків). 2010р. – «Догляд за нігтями та шкірою рук» (м.Київ). 2012р. - Навчальний центр «Гармонія» (м.Київ), курси по декоративному покриттю гелевими лаками. Працювала в салоні «Ортеол», «5 елемент».

Кулініч
Тетяна
Вікторівна

Майстер манікюру та педикюру. Починала навчання у Професійно-технічному училищі №12, м.Луцьк. Після закінчення підвищувала кваліфікацію у приватних майстрів. 2009р. – Навчальний центр «Profitime», курси по гелевому моделюванню, курси по декоративному покриттю, курси по догляду за нігтями та шкірою рук. Навчальний центр «Kodi Professional», навчальний курс по роботі з гелями «Nail artist». 2010р. – «Художній розпис», «Акрилові технології». 2011р. – «Trosani», «Suda».

Кравчук
Анна
Миколаївна

Перукар-модельер. Закінчила ВПУ № 12 м.Луцьк. 2010 – 2011рр. – сертифікати «Estel» стиль андеграунд, 2012р. - чоловічі стрижки American CREW, SAgroup. Відвідувала семінари дитячих стрижок з вибриванням візерунків.

Костюкевич
Мар'яна
Віталіївна

Перукар-модельєр. Закінчила Луцьке ВПУ №12 за спеціальністю майстер-перукар. 2011-2012рр. - диплом "American CREW" - модельні чоловічі стрижки, 2014р. - сертифікат "Дні паризької моди у Львові". Активно відвідує семінари та бере участь у майстер-класах "ESTEL".Сертифікований спеціаліст компанії MATRIX. Системно підвищує кваліфікацію на тренінгах MATRIX.

Довжик
Оксана
Петрівна

Стаж роботи: з 08.2006 по 07.2015 (8 років) 2006-2008-Кіровоградська онкологічна лікарня.Посада акушер ванного відділення і інструктор ЛФК -інструктор профілакторію "Євмінова" – інструктор ЛФК з вагітними - сестра-масажист медично-ванного відділення -масажист С/М з масажу 2008-2012 майстер лікувального масажу Кіровоградської районної лікарні,фізіотерапевтичного відділення 2012-2015 Бровари 'Нодус"- нейрохірургічна реабілітація на посаді інструктора-масажиста ЛФК ОСВІТА: Кіровоградський медичний коледж. Спеціальність: акушер, додаткова спеціальність - сестра з медичного масажу другої категорії Впродовж багатьох років удосконалювала свою майстерність на багатьох семінарах і майстер-класах по різних видах та методиках масажу. Максимально віддана роботі з клієнтами та пацієнтами для досягнення кінцевого позитивного результату.