Головна arrow_forward

Спеціалісти

Савенко
Алла
Олександрівна

 Косметолог, масажист-естетист. У 2008 році закінчила ВНУ ім. Лесі Українки та здобула кваліфікацію хіміка. Додатково пройшла спеціалізований курс по програмі "Оздоровчо-профілактичний та лікувальний масаж".
2014-2015 роки - проходження семінарів та тренінгів з правом роботи з такими косметичними компаніями як: "Доктор Юдина", "TOP COSMETICS", "Sesderma", "Martinex", "Karse", "EMET", "Cell Fusion C". 2015-2018 роки - пройшла теоретичний і практичний курс навчання на професійній косметиці: “GENOSYS”, “Jean D’arcel”, “Gernetic”, “Institut Esthederm”, “DERMAIOGICA”, “ELEMIS”, “OBAGI”, “DMK” та ін. Пройшла курс італійського масажу обличчя “Gym” та “SOYSOY FACE MASSAGE” на косметиці Gerard’s.

Шафранюк
Інна
Георгіївна

В 1994 році   закінчила   Ужгородський державний  університет, лікувальний факультет.
1994-1997 рр. пройшла  інтернатуру  по  дерматовенерології  при  Волинському  обласному  шкірно-венерологічному  диспансері.  З 1997  року працювала лікарем - дерматовенерологом. З липня 2004 року по даний час  працює в Волинському обласному шкірно-венерологічного диспансері на посаді завідувачки диспансерного відділення. З 2007 року  присвоєна вища кваліфікаційна категорія по спеціальності «дерматовенерологія».
Володіє основами дерматоскопії, дерматоонкології, пройшла  курси по дерматоскопії  (Київ – 2013, Харків – 2017, Луцьк – 2019).  
Володіє методами та основами:
- лікування доброякісних новоутворів шкіри, в т.ч. кріодиструкція, радіохвильова терапія, електрокоагуляція та лазерне лікування судинних мальформацій (Основи лазерної терапії, лазерне устаткування компанії DEKA - Київ – 2018, Львів – 2018).
-  трихоскопії та мезотерапії волосистої частини голови (Форум трихологів, Київ - 2016;  Гіперандрогенні стани в дерматокосметології, Київ – 2016; Складний пацієнт трихолога, Львів - 2017, 2018).
-  мезотерапії, біоревіталізації, ботулінотерапії, плазмотерапії та ензимотерапії (Пройшла навчання на базі «Української академії біологічної медицини» Anti-Aging teranit, «Сучасний підхід до ін’єкційних методів у косметології і масажу обличчя», Київ – 2017;  Лікування шкірних вад методом мезотерапії, Київ - 2015, Львів - 2016, Рівне - 2017; Естетична ботулинотерапія,
Брала участь в конгресі по прикладній естетиці та косметології в Україні, Київ – 2016; в конгресі естетичної медицини  Sakura Derm,  Львів – 2017; в міжнародних конференціях Копернік 2016, Копернік 2017, Копернік 2018, Лодзь  (Польша).Є членом   Української академії дерматовенерології  та Української асоціації лікарів  дерматовенерологів  і  косметологів.

Демидюк Тетяна Миколіївна

Косметолог, майстер лазерної епіляції.
У 2012 закінчила Луцький базовий медичний коледж, спеціальність «Лікувальна справа».
Стаж роботи в медицині – 5 років.
У 2017р закінчила програму авторського курсу «Основи естетичної косметології».
У 2017р пройшла повний теоретичний і практичний курс лазерної косметології на діодному лазері Lumenis Light Sheer у місті Дніпро.

Шавалюк Дмитро Олександрович

Освіта: 2016  року закінчив Львівський національний медичний університет ім Данила Галицького, факультет «лікувальна справа» , 2018 році отримав звання лікаря за спеціальністю “Внутрішні хвороби”.
В 2016 році пройшов навчання в «Міжнародна школа медичної косметології».
Досягнення та навики:
- Пройшов теоретичний та практичний курс на тему «Метод натуральної фармакології DANNE».
- Workshop «Недоліки підшкірної  жирової тканини, практичний курс по «Інтраліпотерапії».
- Пройшов курс інноваційних технологій безін’єкційного ремоделювання дерми препаратами PRX-T33.
- Симпозіум DEKA Laser prof meeting «Дайджест успішних алгоритмів в практичній косметології».

 


- «Хімічні пілінги. Практичні аспекти використання при різноманітних дерматологічних патологіях» Sesderma.
- «Anti-age догляд. Institute Esthederm».
Ін’єкційна косметологія. Використання препаратів нейротоксину в естетичній медицині «Ботокс», «Диспорт», «XEOMIN».

-    «Основи контурної пластики»
-    Контурна пластика «Full face» Medical institute «Allergan».
-    Курс ін’єкційних методик «3D моделювання овалу обличчя гіалуроновими імплантами».
-    Тредліфтинг «Lead Fine Lift».

Костюкевич
Мар'яна
Віталіївна

Перукар-модельєр. Закінчила Луцьке ВПУ №12 за спеціальністю майстер-перукар. 2011-2012рр. - диплом "American CREW" - модельні чоловічі стрижки, 2014р. - сертифікат "Дні паризької моди у Львові". Активно відвідує семінари та бере участь у майстер-класах "ESTEL".Сертифікований спеціаліст компанії MATRIX. Системно підвищує кваліфікацію на тренінгах MATRIX.

Довжик
Оксана
Петрівна

2003 рік - вступ до Кіровоградського медичного коледжу ім.Є.Й.Мухіна на акушерський факультет. 2006 року отриманий диплом зі спеціальністю «Акушерська справа». В 2005-році при медичному коледжі пройшла навчання з лікувального масажу і отримала свідоцтво державного зразка «медична сестра з лікувального масажу». 2014 рік - пройшла курси навчальні з масажу при Кіровоградській обласній лікарні, де отримала сертифікат державного зразка «сестри медичної з масажу 2-категорії». У 2014році перевелась до Броварського наукового нейрореабілітаційного центру «НОДус» на посаду інструктора ЛФК та сестри медичної з масажу ,у Київській області. По сімейним обставинам переїхала до Луцьку у 2015 р. 2015 рік - влаштована на посаду «сестра медична з масажу» у «Косметік –Центр», де й  працює. 2016 рік - пройшла навчання у Києві у Європейській школі «Реабілітолог».

 

 

інституту Апледжера США, курс краніосакральна терапія 1.(КСТ _1). Отримала сертифікат європейського стандарту та внесенадо спілки реабілітологів Єропи. 2018 року пройшла навчання у Києві в Європейській школі з масажу «INELDEA» та отримала сертифікати СПА та дієтологія.

Яцик Ірина Андріївна

Яцик Ірина Андріївна - професійний перукар, стаж роботи 10 років, майстер-універсал. Закінчила професійно-технічне училище за спеціальністю перукар-модельєр, проходила курси стрижки «від А до Я»,  систематично підвищує кваліфікацію по фарбуванню, постійно вдосконалюється та отримує нові знання та навички. Працює з професійною американською косметикою Матрікс, італійською косметикою для волосся люкс класу Давінес, чоловічою маркою American CREW. Проводить лікувальні процедури та процедури доглялу за волоссям, зокрема детокс-кератинування, ботокс - відновлення для волосся.